Trzy samochody zderzyły się w Sulejowie

sulejow24Region Środa, 11 sierpnia 2021567610
We wtorek (11 sierpnia), wcześnie po południu doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych na ul. Piotrkowskiej w Sulejowie. Jak informuje portal Sulejow24.com, w wyniku zdarzenia zablokowany jest pas ruchu w stronę Piotrkowa, a na drodze tworzą się długie korki.

Ładuję galerię...

 W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe. Na stojące przed przejściem dla pieszych auta najechał kierujący samochodem marki Kia, a potem zjechał na pobocze i zaklinował się na chodniku pomiędzy słupem a ogrodzeniem, uniemożliwiając ruch pieszych. Lekko poszkodowany został sprawca zderzenia, jednak  jego obrażenia były niegroźne i nie wymagały transportu do szpitala - mówi Sebastian Domaradzki z portalu Sulejow24.com. 

 

Według relacji świadków pas ruchu w stronę Piotrkowa jest zablokowany, a na drodze już kilka minut po zdarzeniu utworzyły się kilometrowe korki. 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lolo ~lolo (Gość)11.08.2021 14:30

Przy tym ruchu konieczna obwodnica i co niektórzy już się cieszą, że pinokio obiecał 8000km dróg. Ciekawe w jakim czasie skoro GDDKiA podaje, że w 2020 roku oddała do użytku 125km nowych dróg. obecny rząd wychodzi z założenia, że czym bardziej abstrakcyjna liczba to brzmi lepiej.

16


tututututut ~tututututut (Gość)11.08.2021 15:16

A ja nadal uważam że odcinkowy pomiar prędkości od skrzyżowania na wierzejach do końca sulejowa by pomogło, i ograniczenie poza terenem zabudowanym do 60km/h . Zakaz wyprzedzania, monitorowane skrzyżowania (takie z których mogą wysyłać mandaty) i całodobowe patrole policji.

55


Moszczenicanin ~Moszczenicanin (Gość)11.08.2021 20:37

Znow EPI, akurat przejeżdzalem tam z tragarzami

11


Kaźmirz ~Kaźmirz (Gość)11.08.2021 18:30

A teraz wyobraźcie sobie taką stłuczkę trzech i więcej elekrtryków. Wszystkie do kasacji bo baterie do wymiany, chociaż puszki do wyklepania. Ot pomorek. Przy obecnej ilości stłuczek będziemy mieli szansę w pierwszej kolejności, z okolicznych państw Europy Środkowo Wschodniej, przesiąść się na osiołki.

40


i są skutki ~i są skutki (Gość)11.08.2021 15:12

Same problemy przez tych pieszych.No ale jak im się wpaja że mają pierwszeństwo to taki efekt.3 auta rozbite bo ktoś nie mógł poczekać chwilę przed pasami.

45


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat