Trybunały Uśmiechu i...wzruszeń

Strefa FM Sobota, 20 października 20180 4019
Tych drugich nie brakowało podczas sobotniego Koncertu Melodii 100-lecia: Kamienica...Wolności, zorganizowanego w ramach tegorocznych Trybunałów Uśmiechu, trwających w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Widzowie mogli posłuchać utworów nierozerwalnie związanych z tym co dla wszystkich niezwykle ważne, czyli wolnością i niepodległością.

Ładuję galerię...

Koncert poprowadzili Krzysztof Jaślar i Piotr Gumulec, którzy zabrali widzów w podróż przez ostatnie 100 lat, zapowiadając jednocześnie występy poszczególnych artystów.

 
- Ten materiał przygotowali piotrkowianie głównie dla Piotrkowa właśnie z racji nie tylko Trybunałów Uśmiechu i 100. rocznicy odzyskania niepodległości, ale z przeświadczeniem, że warto w tym mieście robić dużo pięknych rzeczy, w tym teatr. Bardzo się cieszę, że mogliśmy ten materiał przygotować, bo świetnie się śpiewa takie piosenki. To są utwory ponadczasowe, począwszy od tych z 1918 roku aż po te współczesne – powiedział Bartosz Gumulec, reżyser sobotniego koncertu, który nie wykluczył, że podobny odbędzie się raz jeszcze, na przykład przy okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 
W sobotę na scenie MOK będzie można jeszcze obejrzeć Komediowe Derby Piotrkowa, czyli kabaret, stand-up i improwizacja, a „zmierzą” się członkowie Formacji Chatelet i Kabaretu Chyba. Z kolei w niedzielę ostatni akcent tegorocznych Trybunałów Uśmiechu czyli spektakl Zdobyć, utrzymać, porzucić 2 w reżyserii Krzysztofa Jaślara, zaprezentowany przez aktorów Teatru Capitol.


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat