Trwają Dni Gorzkowic 2021 (Galeria)

ePiotrkowRegion Sobota, 28 sierpnia 202155917
W sobotę (28 sierpnia), punktualnie o godzinie 15:00 wystartowały tegoroczne Dni Gorzkowic. Impreza powróciła po rocznej, wynikającej z pandemii przerwy i od samego początku zgromadziła liczne grono mieszkańców gminy oraz regionu.

Ładuję galerię...

Imprezę rozpoczęły atrakcje o charakterze sportowym. Od 15:00 rozpoczęły się zabawy sportowe na XX-lecie GUKS Gorzkowice pod hasłem "żyj zdrowo - na sportowo". Później był VI Powiatowy Marsz Nordic Walking, w którym wzięło udział  około 100 uczestników na czele z wicestarostą, Dariuszem Magaczem.

 

Przez cały czas odbywały się gry i zabawy dla dzieci z animatorami, goście imprezy mogli skorzystać z oferty wesołego miasteczka oraz licznych stoisk, wśród których największym powodzeniem od początku cieszyły się te przygotowane przez koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia i serwujące różne przysmaki. 

 

Punktualnie o 19:00 zaplanowano rozpoczęcie części scenicznej, a pełen program imprezy znajdziecie TUTAJ


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Misiomiki ~Misiomiki (Gość)28.08.2021 21:16

Na zdjęciu myszka Miki wygląda jak miś Uszatek, bo oklapnięte uszko ma. Myszka Miki zawsze ma uszy na baczność, jak członkowie rządu przed jesienną rekonstrukcją.

50


5g ~5g (Gość)29.08.2021 08:09

Zaszczepiłem sie na miejscu,od razu lepiej sie czuję.

24


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat