Trudne przeprawy faworytów w lidze piłkarzy-amatorów

ePiotrkow Środa, 26 maja 20210 1858
Trwa zacięta walka o medale w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej w Piotrkowie. Znów wygrywali faworyci, ale tym razem nie bez problemów.
fot. M. Cecotka

 

Dość niespodziewany opór mistrzowi i liderowi stawił Met-Stal, który co prawda uległ Barwilowi-Omedze, ale tylko 1:2. Jeszcze większy wysiłek w pokonanie 10. w tabeli WKS Proszenie musiał włożyć mistrz sprzed czterech lat Prym-Galeria Wnętrz. Ostatecznie faworyt wygrał, ale po zaciętej walce – 5:4.

 

Znów najwyżej zwyciężył wicelider. Starówka pokonała Jol Bud 13:0. Nieoczekiwanie wysoko KSTR Flexipal wygrał z wicemistrzem z Moszczenicy (7:1), zaś Rol-Best z Ekipą PTB 6:0.

 

W tabeli wciąż na prowadzeniu Barwil-Omega z przewagą ośmiu punktów nad Starówką i dziewięciu nad Prym-Galerią Wnętrz.

 

Przypomnijmy: mecze ALPN organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywają się w weekendy na bocznym boisku Stadionu Miejskiego. Najbliższe 29 i 30 maja od godziny 9.00.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat