Troje dzieci pod opieką pijanej matki

PolicjaRadomsko Wtorek, 04 stycznia 2022764520
Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 27-letnia mieszkanka powiatu radomszczańskiego, która mając w organizmie 2 promile alkoholu opiekowała się swoimi dziećmi. Na szczęście zdrowiu maluchów nic nie zagraża.
zdjęcie poglądowe / fot.: freepik.com

Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali 3 stycznia 2022 roku, około godziny 10.00. Mundurowi udali się do wskazanego domu. W budynku zastali 27-letnią kobietę oraz troje jej dzieci.

Badanie stanu trzeźwości mieszkanki powiatu radomszczańskiego wykazało w jej organizmie 2 promile alkoholu. Na szczęście stan zdrowia dzieci, który został oceniony przez personel medyczny, nie budził zastrzeżeń. Policjanci przekazali dzieci pod opiekę znajomej rodziny. Informację o tym zdarzeniu funkcjonariusze przekażą do Sądu Rodzinnego w Radomsku. Ponadto, policjanci odrębny wniosek przekażą do Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - wyjaśnia nadkom. Aneta Wlazłowska, oficer prasowy KPP w Radomsku.

Policjanci apelują o reagowanie na przypadki przemocy lub zaniedbania wobec dzieci. - Jeśli podejrzewamy, że dziecko doznaje krzywdy lub jest zaniedbywane, wystarczy powiadomić służby powołane do interweniowania w takich przypadkach. Wystarczy skontaktować się z  pracownikiem socjalnym, pedagogiem, kuratorem sądowym czy dzielnicowym. W pilnych przypadkach należy interweniować natychmiast dzwoniąc pod numer alarmowy 112 - dodaje nadkom. Aneta Wlazłowska.

 

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (20)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tak ~Tak (Gość)05.01.2022 07:18

I bardzo dobrze, że ktoś wkoncu zareagował. Jeszcze tylko jej chłopa ćpuna złapać a dzieci do normalnej rodzinny oddać.

51


Iiiii ~Iiiii (Gość)05.01.2022 01:48

Mądrale a widział ktoś jakie dzieci mają warunki w domu? Znana jest z patoli szkoda tylko dzieci każde z innym jedo zostawiła w szpitaku jak urodziła. A teraz kolejne ma msc nie caly a dwójką starszych na wszystko patrzy jak mamusia się bawi nie dorosoka do życia żeby dać dzieciakom przykład, samo była tak traktowana przez rodziców a teraz jej dzieci mają tak samo a jejw głowie chlanie i imprezy

30


Trzezwy ~Trzezwy (Gość)04.01.2022 23:24

Popieracie takie zachowanie co niektorzy...hmmm to ciekawe. W takim razie niech pijani nauczyciele ucza...pijani kierowcy niech woza dzieci do szkoly...pijani lekarze niech operuja... pijani maszynisci niech jezdza pociagami...a co tam... hulaj dusza. Tylko mysle ze nie chcialbys jeden z drugim byc w tym pociagu czy na stole operacyjnym...pod opieka tych ludzi co mieliby te 2 promile.

50


Guru ~Guru (Gość)04.01.2022 20:02

No i co się stało? Napić się nie mogła dziewczyna? Sensacja rewalacja

24


Kazik ~Kazik (Gość)04.01.2022 20:08

Co to już wypić nie można we własnym domu? Nawet za komuny władza nie właziła buciorami w życie rodzin tak jak dzieje się to teraz na każdym kroku jak widać zbyt wielu kapusiów jest.

15


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)05.01.2022 09:19

W Bujniczkach oboje rodziców pod wpływem było nie raz i nie tylko alkoholu, ale służby boję się tam interweniować, bo za bogaci biznesmeni... poczekamy aż dojdzie do tragedii...

30


Bolek ~Bolek (Gość)04.01.2022 13:40

I co tej pani zrobią, kabaret dla gawiedzi jednej opcji, nic nie kumającej tylko plus i życie z dnia na dzień

43


Iiiii ~Iiiii (Gość)05.01.2022 01:48

Mądrale a widział ktoś jakie dzieci mają warunki w domu? Znana jest z patoli szkoda tylko dzieci każde z innym jedo zostawiła w szpitaku jak urodziła. A teraz kolejne ma msc nie caly a dwójką starszych na wszystko patrzy jak mamusia się bawi nie dorosoka do życia żeby dać dzieciakom przykład, samo była tak traktowana przez rodziców a teraz jej dzieci mają tak samo a jejw głowie chlanie i imprezy

40


Dzon ~Dzon (Gość)04.01.2022 23:26

odebrac 500 plus. chocby czasowo ... na 6 miesiecy.

30


?? ~?? (Gość)04.01.2022 21:43

Dokładnie jak niżej.Moje stare dzień w dzień pili oporowo i co?Wyrosłam na porzadnom osobe i nawet mam wysokie stanowisko fizyczne w heringu.

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat