Advertisement

Tragedia była blisko...

ePiotrkowTomaszów Niedziela, 28 czerwca 20201665116
Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w niedzielę, 28 czerwca, około godziny 18.00 w Tomaszowie Mazowieckim. W jednej z kamienic przy ul. Berka Joselewicza po parapecie okna na pierwszym piętrze spacerował mały chłopczyk.
Zdjęcie zrobione przez świadków zdarzenia Zdjęcie zrobione przez świadków zdarzenia

- Na miejscu interweniowali policjanci. Chłopca udało się w porę zdjąć z parapetu, w czym pomógł wzrost jednego z funkcjonariuszy. Blisko dwa metry wysokości pomogły wejść na znajdujący się przed kamienicą kontener i zdjąć malca. Dziecko przebywało w domu z matką. Kobieta na chwilę zasnęła, a chłopiec wykorzystał moment nieuwagi i dostał się na parapet - powiedział asp. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy tomaszowskiej policji.

 

Według relacji świadków kobieta nie reagowała na pukanie do drzwi. Dlatego powiadomiono policję i straż pożarną. Kobieta została przebadana przez mundurowych alkomatem. Była trzeźwa.


Zainteresował temat?

3

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.06.2020 09:17

Biedne dziecko. Widać urodziło się w patologii, brudne, niedopilnowane...Serce się łamie na taki widok...

49


ja ~ja (Gość)29.06.2020 11:54

ciekawe ile godzin musiała pracować jego matka? niestety, ale niewolnictwo ekonomiczne to problem naszych czasów... zwykły pracownik ciągnie nadgodziny i często musi w pracy ogarnąć kilka stanowisk ze względu na oszczędności. Ciągle podkręca się normy, których niewyrabianie staje się podstawą do niewypłacania premii... więc ludzie harują, aż w końcu przemęczenie daje o sobie znać i o tragedię nie trudno. Choć w tym przypadku samo dziecko mogło tak umęczyć matkę że zasnęła...

81


gość ~gość (Gość)28.06.2020 22:43

Świadkowie zamiast robić zdjęcia to powinni tam biec z kocem gdyby dziecko spadło.

201


gość ~gość (Gość)28.06.2020 21:28

Podobno nie wolno tych ścian przy oknie na biało malować

16


gość ~gość (Gość)28.06.2020 21:48

Polecam kupić mamusi klamki na klucz.

51


~babcia mocherowa ~~babcia mocherowa (Gość)28.06.2020 21:31

W Tomaszowie to nawet trzeżwa zachowuje się jak pijana takie miasto bo uwielbiane prze sołtysową z Całej bo dostali kilka autobusów elektrycznych i przez to mają większy smog.

47


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat