Advertisement

Tancerze z całej Polski rywalizowali w Moszczenicy

Region Poniedziałek, 28 maja 201855840
Ponad tysiąc tancerek i tancerzy z całej Polski wzięło udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Freestyle Move It o Puchar Wójta Gminy Moszczenica.

Ładuję galerię...

97 zespołów zaprezentowało się na parkiecie sali gminnej hali sportowej. Duety i soliści rywalizowali w małej sali. Kibicowali im rodzice, opiekunowie i widzowie. Do Moszczenicy zjechały zespoły z całej Polski.

 

- Na turniej zapisało się blisko tysiąc zawodniczek i zawodników, reprezentujących kluby taneczne z całej Polski. W sportowej rywalizacji wystartowali zarówno debiutanci, jak i tancerze mistrzowskiej klasy S. Tancerze rywalizowali w różnych stylach i kategoriach. Widzowie mogli podziwiać występy: solowe, par, duetów, małych grup oraz zespołów i formacji tanecznych w wielu stylach, m.in. hip-hop, break dance, electric boogie, disco dance, jazz, modern - mówi  Jerzy Korytkowski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy. - Frekwencja przeszłą nasze najśmielsze oczekiwania.

 

Grand Prix otrzymał zespół Q2 Unique Studio z Bydgoszczy. Wśród nagrodzonych byli również tancerze z naszego regionu m.in. ze szkoły tańca JAST. Organizatorami turnieju byli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy oraz  Klub Tańca Sportowego SPORT DANCE. Turniej rozegrano pod egidą Polskiego Związku Tańca Freestyle. - Bardzo się cieszę, że imprezy takiej rangi odbywają się w naszej gminie. To dla nas zaszczyt, że możemy gościć zespoły z całej Polski - podkreśla wójt Marceli Piekarek, który objął patronat nad imprezą.


Zainteresował temat?

4

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat