Srebro i brąz dla zawodniczek LUKS Gryf Bujny

ePiotrkowRegion Czwartek, 03 września 202018111
W Zamościu w dniach 20-23 sierpnia odbywały się Mistrzostwa Polski LZS do lat 15 i do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Drugiego dnia zawodów w kategorii wiekowej do lat 17 Małgorzata Dworzyńska i Kinga Łaszek, zawodniczki LUKS Gryf Bujny, podopieczne trenera Rafała Leśniewskiego, w kategorii wagowej do 71 kg zdobyły kolejno srebrny i brązowy medal.

Małgosia uzyskała w dwuboju 88 kg, w rwaniu podniosła 41 kg, poprawiając przy tym rekord życiowy, a podrzucie zaliczając 47 kg. Kinga uzyskała w dwuboju 62 kg, zaliczając w rwaniu 27 kg i w podrzucie 35 kg. Trzeciego dnia w kat. wiekowej do lat 17 startował także Adrian Pietrzyk, który zajął VI miejsce, uzyskując w dwuboju 137 kg.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.09.2020 14:05

Litwin ????gratulacje w osiągnięciach trenerskich ????

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat