Śmiertelny wypadek z udziałem ciągnika

Region Środa, 15 września 20219 9143
We wtorek (14 września), w miejscowości Witów Kolonia doszło do wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. W jego wyniku śmierć na miejscu poniósł obsługujący go mężczyzna.
fot. KSRG OSP Przygłów

- Podczas prac na jednej z posesji w miejscowości Kolonia Witów traktor przewrócił się do góry kołami przygniatając kierowcę. Niestety ciągnik bez kabiny stał się śmiertelną pułapką dla obsługującego go mężczyzny - relacjonują strażacy z OSP Przygłów.


Na miejsce zdarzenia zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję oraz strażaków z PSP Piotrków oraz OSP Przygłów w łącznej liczbie trzech zastępów. Niestety, okazało się, że obrażenia poniesione przez mężczyznę okazały są zbyt poważne i zmarł on na miejscu.

Okoliczności śmiertelnego wypadku wyjaśniają teraz policjanci pod nadzorem piotrkowskiej prokuratury. 

 

źródło: OSP KSRG Przygłów


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ono onoranga16.09.2021 22:45

myślę że od udzielania oficjalnych wiadomości ze zdarzenia są rzecznicy prasowi Policji czy PSP a nie ochotnicy

12


Genonefa1 ~Genonefa1 (Gość)15.09.2021 22:11

Ciekawe czy miał aktualny przegląd ?? Pytam poważnie bo nie sprawny sprzęt rolniczy, to plaga na wsiach i być może diagnosta wykrył by wcześniej usterkę przyczyniającą się do wypadku
Statystycznie to właśnie na wsi najczęściej dochodzi do wypadków i naruszania przepisów bhp- co za tym idzie jest to gałąź gospodarki, gdzie najwięcej wydaje się na usuwanie skutków wypadków, odszkodowania, rehabilitacja, renty itd.

211


expres ~expres (Gość)16.09.2021 09:11

A nie stało się to 14-go?

50


G ~G (Gość)15.09.2021 22:16

Równy widać teren jak to sie stało?

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat