Siatkarze zakończyli drugi dzień mistrzowskich zmagań w Sulejowie

Strefa FMRegion Środa, 11 sierpnia 202119421
Wtorek (10 sierpnia) był drugim dniem zmagań w ramach Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej Głuchych Kobiet i Mężczyzn. Na terenie sulejowskiego centrum sportów plażowych cały czas rywalizują sportowcy z całego świata, wśród nich cztery pary z naszego kraju - po dwie w turnieju żeńskim i męskim.
fot. sulejow.pl

 

- Do tej pory wszystko jest w porządku. Najważniejsze jest zdrowie i obecnie ono wszystkim zawodnikom dopisuje, więc są oni gotowi, żeby walczyć o najwyższe cele. Oczywiście życzymy powodzenia naszym reprezentantom i mamy nadzieję, że wyjdą oni z grup - podkreśla Łukasz Zieliński, trener reprezentacji Polski w siatkowej piłce plażowej osób niesłyszących..

 

Do tej pory wszystkie pary reprezentujące nasz kraj rozegrały po dwa spotkania. Najlepiej w turnieju radzą sobie Paulina Łuszczyńska oraz Edyta Kucharska, które które pokonały reprezentantki Rosji oraz Czech i mają na koncie komplet zwycięstw.


Mecz z Japonią wygrała para Jacek Patoła oraz Grzogorz Łuszczewski, ale panowie musieli uznać wyższość siatkarzy z Niemiec. Nasze pozostałe ekipy niestety dwukrotnie schodziły z boiska pokonane.


Gmina Sulejów organizuje turniej mistrzowski na terenie centrum sportów plażowych przy ul. Koneckiej 45 we współpracy z Polskim Związkiem Sportu Niesłyszących. Impreza potrwa do soboty (14 sierpnia), a zmagania codziennie rozpoczynają się o godzinie 9:00.

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)11.08.2021 10:45

Tylko jedno zdjęcie udało się zrobić z tymi tłumami kibiców??? oj, panie redaktorze!

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat