Ruszył nabór na Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku

UJK Piotrków Trybunalski Wtorek, 23 czerwca 20201 3665
Piotrkowski Uniwersytet Pierwszego Wieku rozpoczyna nabór na rok akademicki 2020/2021. Tegoroczne zajęcia przerwała epidemia koronawirusa i musiały być dokończone zdalnie, ale już od października najmłodsi studenci Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie mają powrócić w mury uczelni.
fot. unipt.pl

Ładuję galerię...

- Będzie to już trzeci rok naszej działalności. Nasza oferta jest skierowana do dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Zajęcia są pogrupowane w czterech akademiach: słowa, odkrywcy, alchemika i rycerskiej. Zajęcia obejmują tematy z zakresu zarówno nauk humanistycznych, ścisłych, ekonomicznych, jak i przyrodniczych. Chcielibyśmy przekazać pełne spektrum wiedzy oraz pokazać, że poznawanie jej tajników wcale nie musi być nudne i męczące - mówi prof. UJK dr hab. Jacek Bonarek, dziekan Filii UJK w Piotkowie. 

 

Rekrutacja ma potrwać do września, ale ilość miejsc jest ograniczona, więc nie warto czekać do ostatniej chwili. Same zajęcia w ramach Piotrkowskiego Uniwersytetu Pierwszego Wieku rozpoczynają się od października i będą odbywać się w co drugą sobotę miesiąca. Mają one charakter teoretyczny oraz praktyczny i każde trwają około 2 godzin. 

 

Deklaracja uczestnictwa oraz regulamin PUPW znajdują się w linku: http://unipt.pl/?page_id=8988
Pytania prosimy kierować pod nr tel.: 44 732 74 63.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: ptbakad@gmail.com


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)23.06.2020 16:58

Parking niech zrobią dla absolwentów, bo złomy pod blokami pozostawiają

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat