Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Rozwój osobisty – darmowe sposoby na dokształcanie się

Niedziela, 01 kwietnia 2018
Kwestia rozwoju osobistego nie jest dla nas obojętna. Chyba każdemu zależy na podwyższaniu swoich umiejętności i kwalifikacji. Jednym z częstszych wymogów pracodawcy jest właśnie chęć samorozwoju. Niewiele osób wie, że tak naprawdę nie musimy wydawać pieniędzy, aby się czegoś nauczyć, ponieważ z pomocą przychodzą nam bezpłatne sposoby na rozwój osobisty. W naszym artykule przygotowaliśmy kilka propozycji, które pomogą podnieść twoje umiejętności i zdobyć cenną wiedzę.
Rozwój osobisty – darmowe sposoby na dokształcanie się

Samorozwój na wyciągnięcie ręki

Obecnie w wielu ofertach pracy, pracodawcy oczekują od pracownika chęci rozwoju. Co więc mogę zrobić, aby rozpocząć bezpłatną naukę? Możliwości jest wiele, oto niektóre z nich.

·         Blogi

Przez niektórych uważane za kopalnie darmowej wiedzy. Zawierają informacje z różnych dziedzin. Ponadto, w razie jakichkolwiek pytań – mamy możliwość skontaktowania się z ekspertami, którzy są twórcami danego blogu.

·         Podcasty

To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy twierdzą, że nie mają czasu na własny rozwój. W Internecie można znaleźć wiele interesujących podcastów z różnych dziedzin. Ponadto, istnieje możliwość wyboru danego podcastu w obcym języku, co spowoduje, że nie tylko zdobędziemy potrzebną wiedzę, ale również podszkolimy naukę języka.

·         Darmowe kursy online

Nie za wszystkie kursy trzeba płacić. W Internecie znajdziemy mnóstwo takich, które bezpośrednio są związane z branżą, którą jesteśmy zainteresowani. Wystarczy jedynie odpowiednio ich poszukać.

·         Instruktażowe filmy na YouTubie

Warto zaznaczyć, że ta platforma to nie tylko miejsce, dzięki któremu możemy posłuchać muzyki czy pooglądać teledyski. Należy wspomnieć również o edukacyjnej funkcji YouTuba, ponieważ znajdują się tu filmy z niemal każdej dziedziny życia. Możemy nauczyć się gotować, rysować, malować czy zdobić paznokcie.

·         Artykuły branżowe

W tracie swojego wolnego czasu warto poświęcić chwilę na to, aby poszukać w Internecie portali, które dotyczyłyby tematyki, którą jesteśmy zainteresowani. Czytanie artykułów może w znaczący sposób podnieść poziom naszej wiedzy.

Własny rozwój jest ważny, ale pamiętaj, aby wykonywać wszystko we własnym tempie.  Małymi krokami też dotrzesz na szczyt.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat