Advertisement

Rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 15 października 201871904
Aż 131 zawodników z 54 klubów z całej Polski zmierzy się na ringu w Szkole Podstawowej w Witowie-Kolonii (gmina Sulejów), a najlepsi z nich wywalczą tytuły Młodzieżowych Mistrzów Polski (od 19 do 23 lat). W poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie imprezy.

Ładuję galerię...

Impreza takiej rangi odbywa się w Polsce po raz 26., ale pierwszy raz bokserzy m. in. z Warszawy, Szczecina, Kalisza czy Gdańska przyjechali do hali sportowej w gminie Sulejów. W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in. prezes Polskiego Związku Bokserskiego, Leszek Piotrowski oraz gospodarz imprezy, burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski.

 

- Walki będą przeprowadzone w 10 kategoriach wagowych (od 49 kg do 91+ kg) w formule boksu olimpijskiego, czyli 3 rundy po 3 minuty z przerwami trwającymi 1 minutę. System eliminacji ma charakter pucharowy, czyli zawodnik, który przegra walkę, odpada – wyjaśnia Janusz Stabno, kierownik wyszkolenia Polskiego Związku Bokserskiego.

Walki eliminacyjne rozpoczęły się w poniedziałek, 15 października i potrwają dwa dni. W środę odbędą się walki ćwierćfinałowe, w czwartek półfinały, a wielki finał imprezy zaplanowany jest na piątek na godz. 18. Wstęp na wydarzenie jest wolny.


Zainteresował temat?

2

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.10.2018 14:34

Do tej pory sobie radzili bez sali to teraz tez dają rade!!

01


gość ~gość (Gość)15.10.2018 21:35

A gdzie w tym tygodniu dzieci ze szkoły mają zajęcia w-f ???

41


gość ~gość (Gość)15.10.2018 23:03

Do gosc

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat