Rozkradał plac budowy, grozi mu więzienie

PolicjaOpoczno Czwartek, 16 września 202138543
Policjanci z Opoczna, zatrzymali 37-latka, podejrzanego o kradzież materiałów budowlanych. Mężczyźnie grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
fot.: pixabay

Sprawa swój początek miała 4 września, kiedy to policjanci z opoczyńskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży z terenu budowy elementów metalowych. Łupem złodzieja padły m.in. stalowe zaciski szalunkowe, kilkadziesiąt metrów stalowej liny, kable elektryczne i grzejnik elektryczny. Pokrzywdzony straty wycenił na 2 tysiące złotych.

 

Policjanci, pracujący nad ustaleniem sprawcy kradzieży, analizowali wszystkie zabezpieczone ślady oraz dowody. Połączone siły funkcjonariuszy wydziału kryminalnego oraz komórki dochodzeniowo-śledczej, doprowadziły do ustalenia tożsamości złodzieja. 14 września, podejrzany został zatrzymany. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych 37-latka mundurowi zabezpieczyli dowody, które potwierdziły udział mężczyzny w przestępstwie.


Opocznian usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

na szaroburo ~na szaroburo (Gość)17.09.2021 09:17

obraz firmy inco - co zarobio to na winko . zdjęcie adekwatne do elementu kryminogennego pracującego niejednokrotnie na czarno bo alimenty i inne zobowiązania wobec państwa są.

20


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)16.09.2021 10:43

Mi tam ojciec zawsze mówił że jak jest okazja to trza brać ale żeby nikt sie nie skapnął.Bo kraść to trza umić.

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat