Rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Środa, 03 marca 202111800
Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej informuje, że rekrutacja dzieci ubiegających się o przyjęcie po raz pierwszy do przedszkola w roku szkolnym 2021/2022 będzie prowadzona od 22 lutego 2021 roku - do 12 marca 2021 roku.

Rodzice dzieci ubiegających się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy składają wypełnione formularze zapisu oraz dokumenty/oświadczenia potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych. Wypełniony wniosek podpisują oboje rodzice/prawni opiekunowie dziecka.

 

Formularze zapisu można otrzymać w przedszkolu lub pobrać ze strony internetowej www.przedszkolewola.szkolnastrona.pl.

 

Wypełnione formularze zapisu wraz z załącznikami potwierdzającymi spełnianie kryteriów i potwierdzenia woli można składać w holu przedszkola od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 15.30, w podanym wyżej terminie.

 

17 marca 2021 r. o godz. 14.00 – zostaną podane do publicznej wiadomości listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej. Listy zostaną wywieszone na drzwiach Przedszkola.

 

Od 18 marca 2021 r. do 25 marca 2021 r. - rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola zobowiązani są potwierdzić pisemnie wolę zapisu dziecka do przedszkolu. Do potwierdzenia niezbędne jest wypełnienie i złożenie w sekretariacie przedszkola karty potwierdzenia zgłoszenia dziecka. Niezłożenie potwierdzenia oznacza rezygnację z miejsca.

 

26 marca 2021 r. o godz. 14.00 - w przedszkolu zostaną podane do publicznej wiadomości listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych. Listy zostaną wywieszone na drzwiach przedszkola.

 

Jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego przedszkole nadal będzie dysponować wolnymi miejscami, dyrektor przedszkola przeprowadzi postępowanie uzupełniające.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat