Advertisement
artykuł sponsorowany

Ranking najlepszych kaw ziarnisty [2021]

Czwartek, 15 lipca 2021
Jeśli posiadasz ekspres do kawy to z całą pewnością w pewnym momencie zacząłeś się zastanawiać nad tym jaką kawę wybrać do tego ekspresu. W odpowiedzi na to pytanie postanowiliśmy przygotować ten artykuł w którym zaproponujemy 5 najczęściej wybieranych przez Klientów kaw ziarnistych. Ranking ten został przygotowany wspólnie z właścicielami sklepu CzasKawy.pl - w oparciu o najchętniej wybierane przez ich Klientów produkty.
Ranking najlepszych kaw ziarnisty [2021]

 

Aby jednak niepotrzebnie nie przedłużać poniżej prezentujemy listę 5 kaw ziarnistych, które cieszą się największą popularnością. Jeśli chcesz poznać pozostałe rankingi to zapraszamy do działu najlepsza kawa w którym znajdziesz więcej rankingów oraz raportów.

 

TOP 5 najlepszych kaw ziarnistych

Miejsce I: Riposso Bianco 100% arabica

Jest to zdecydowany faworyt i kawa po którą Klienci sklepu CzasKawy.pl sięgają najczęściej. Poza ziarnami 100% arabica kawę charakteryzuje wyjątkowa świeżość. Wynika to z faktu, że jest ona wypalana w Polsce i czas jaki upływa pomiędzy wypaleniem a dostawą do Klienta jest wyjątkowo krótki. Warto również zwrócić uwagę na niestandardowe opakowanie - Riposso Bianco 100% arabica pakowane jest w bawełniany worek, który sprawia, że jest to również bardzo ciekawe rozwiązanie jako kawa na prezent.

Miejsce II: Lavazza Qualita ORO

Tej kawy nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jednak z najpopularniejszych kaw ziarnistych marki Lavazza. Jej złote opakowanie z całą pewnością widział każdy fan kaw ziarnistych.

Miejsce III: Riposso Exclusive B&K - świeżo palona

Riposso Exclusive jest to linia kaw świeżo palonych. Dzięki temu charakteryzuje się niespotykanym w tzw. kawach marketowych smakiem oraz aromatem. Dodatkowo w przypadku mieszanki Riposso Exclusive B&K znajdują się dwa rodzaje jakościowych ziaren arabika pochodzących z Brazylii oraz Kolumbii. Wszystko to sprawia, że Klienci bardzo często wracają po tą właśnie kawę.

Na pozostałych dwóch lokatach uplasowały się takie kawy jak:

Miejsce IV: Riposso Crema Blend

Miejsce V: Kimbo Aroma GOLD

Mamy nadzieję, że ten krótki ranking pomoże Ci znaleźć kawę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i sprawi, że kawa z ekspresu będzie smakowała jeszcze lepiej. Pamiętaj proszę, że smak jest bardzo subiektywny i niekoniecznie to co smakuje każdemu może odpowiadać również Tobie. Z tego powodu warto spróbować kilku rodzajów kaw aby znaleźć tą idealną dla siebie.

Na jakiej zasadzie przygotowany został powyższy ranking najlepszych kaw ziarnistych?

Przygotowywane przez nas rankingi opierają się każdorazowo na analizie najczęściej wybieranych kaw ziarnistych w sklepie z kawą CzasKawy.pl Każdego miesiąca badamy, które kawy były wybierane najczęściej przez naszych Klientów (czyli, której kawy sprzedało się najwięcej) i w oparciu o to opracowujemy nasz ranking. Uważamy, że takie podejście do tematu będzie najbardziej uczciwe i w efekcie odzwierciedli realne preferencje smakowe naszych Klientów.

 


Zainteresował temat?

0

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat