Przewrócona cysterna zablokowała drogę

PolicjaTomaszów Czwartek, 30 września 202151383
Cysterna przewróciła się na ulicy Klasztornej w Inwołodzu. Przejazd drogą krajową nr 48 w tym miejscu był całkowicie zablokowany. Utrudnienia zakończyły się około 20:00.

Ładuję galerię...

Bezpośrednią przyczyną zdarzenia była utrata panowania przez kierowcę nad pojazdem. Cysterna przewoziła mocznik, ale na szczęście nie doszło do jej rozszczelnienia. Nie ma zagrożenia dla ludzi i środowiska. Służby zorganizowały przepompowywanie substancji do innej cysterny.

 

Cała akcja zakończyła się przed godziną 20:00.

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

paanie ~paanie (Gość)01.10.2021 12:59

..kiedyś kierowcy ciągników siodłowych byli inni, zjeżdżali, puszczali ci sygnał, że wolne, ostrzegali przed kontrolą, dawali znać o braku świateł, to byli przyzwoici ludzie. A dziś, wściekłe na samych siebie, że wybrali sobie więzienie na życzenie w półtora metrowej kabinie; wyładowują emocje na drogach i innych uczestnikach ruchu.

30


Driver ~Driver (Gość)30.09.2021 12:57

Ja jeżdżę też beczkom i jeszcze nigdy się nie oszewrucilem

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat