Prezydent Tomaszowa zakażony koronawirusem

ePiotrkowTomaszów Środa, 30 września 20209 3854
Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego otrzymał dodatni wynik testu na obecność koronawirusa. Informację potwierdził osobiście w mediach społecznościowych.

Szanowni Państwo, drodzy FB, ostatnie dni, a raczej godziny były dla mnie i mojej rodziny bardzo nerwowe. Teraz potwierdziły się nasze przypuszczenia - zarówno ja jak i moja żona zostaliśmy zarażeni koronawirusem. Przechodzimy chorobę niestety objawowo. Od momentu pojawienia się pierwszych symptomów COVID-19 przebywamy w domu w izolacji. Nie wiemy gdzie mogliśmy się zarazić. Mam nadzieję, że się uporamy z tą chorobą i wrócimy do pełni zdrowia. Pragnę Państwa zapewnić, że Urząd Miasta funkcjonuje normalnie i będzie obsługiwał mieszkańców, w reżimie sanitarnym, tak jak do tej pory.

 

- napisał na Facebooku prezydent Marcin Witko.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pierre D. ~Pierre D. (Gość)30.09.2020 17:17

Pytanie tylko, czy państwo Witko się zarazili, bo olewali narzucone ograniczenia, czy też się zarazili, pomimo skrupulatnego przestrzegania tych wszystkich zaleceń. Jeśli to pierwsze, to źle świadczy o nich (bo teoretycznie powinni świecić przykładem, nawet jeśli zalecenia są durne), a jeśli to drugie, to byłby to dowód na to, że te zalecenia i środki ochrony tak naprawdę nie stanowią skutecznego zabezpieczenia.
Przejmować się chorobą za bardzo nie mają co, bo są w sile wieku, i po paru dniach objawy miną. Ale informacja o zachorowaniu prezydenta jest przecież bardziej medialna, niż o zachorowaniu statystycznego Kowalskiego.

40


gość_orban ~gość_orban (Gość)30.09.2020 21:21

I znowu oczekkiwanie na audiencję się wydłuży

20


przykre to ~przykre to (Gość)30.09.2020 10:49

Panie Prezydencie jak się jest chorym to się leży w łóżku albo w szpitalu, a nie celebruje się po mediach, bo władza tak kazała.

54


gość_zagrozony ~gość_zagrozony (Gość)30.09.2020 11:11

Pytanie podstawowe czy aby nie narażać innych stosowano zasade DDM, jak nakazują rzadzacy z partii. Mamy współczuć?

30


:(:(:( ~:(:(:( (Gość)30.09.2020 09:31

:(:(

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat