Advertisement

Prezenty dla zwierząt od funkcjonariuszy

Policja Czwartek, 25 marca 202123645
Policjanci z komisariatu w Grabicy zorganizowali zbiórkę karmy, obroży oraz przysmaków i zabawek dla zwierząt. Zebrane artykuły przekażą czworonogom, które aktualnie szukają swoich nowych domów, przebywając w schronisku.
fot.: KMP Piotrków fot.: KMP Piotrków

Mundurowi z Komisariatu Policji w Grabicy zainicjowali charytatywną zbiórkę artykułów dla zwierząt, aby wesprzeć  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim. Zebrano między innymi karmę suchą i mokrą, różne przysmaki, obroże przeciw pchłom oraz zabawki. W środę (24 marca) zebrane dary funkcjonariusze przekazali do schroniska. Policjanci z komisariatu w Grabicy na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, ale nie zapominają też o czworonożnych potrzebujących.

 


Zainteresował temat?

4

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Głupki jesteście. ~Głupki jesteście. (Gość)26.03.2021 05:13

Psa traktuje się jak kozła ofiarnego. :)

10


5g ~5g (Gość)25.03.2021 13:55

Ludziom zróbcie prezenty.

33


333 ~333 (Gość)25.03.2021 17:30

Przecież gminy płacą na te psy ogromne pieniądze. Lepiej zrobić akcję uwolnienia tych biednych zwierząt z tych przechowalni, adoptować je.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat