Prezenty dla "Szansy" od starostów

ePiotrkow Wtorek, 02 czerwca 20202 3405
Piotr Wojtysiak, starosta piotrkowski wraz z wicestarostą Dariuszem Magaczem odwiedzili podopiecznych Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego "Szansa" w Piotrkowie. To z okazji wczorajszego Dnia Dziecka.

Przywożąc ze sobą słodkie upominki dla dzieci, urzędnicy jednocześnie wsparli placówkę środkami ochrony: maseczkami, rękawiczkami, fartuchami i płynami odkażającymi. Dyrektor Szansy Hanna Gural, odwdzięczyła się oprowadzeniem gości po nowej siedzibie Centrum. Starostowie byli pod wrażeniem, zarówno wielkości budynku, jak i nowoczesnych rozwiązań, ułatwiających dzieciom oraz ich opiekunom, codzienne zajęcia. Zadeklarowali też wsparcie ze strony powiatu, które pomoże Szansie w doposażaniu licznych sal terapeutyczno - edukacyjnych. 


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.06.2020 21:09

Brawo Panie Starosto

02


poinformowany ~poinformowany (Gość)02.06.2020 11:07

Pan Prezydent też coś sprezentował

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat