Advertisement

Prestiżowy wyścig kolarski w Piotrkowie

Strefa FM Sobota, 11 czerwca 201677973
1 lipca przez Piotrków przejadą uczestnicy 27. Międzynarodowego Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków. To właśnie w Piotrkowie usytuowany zostanie start honorowy do 4. etapu jednego z najważniejszych, polskich wyścigów kolarskich.
Fot.: www.wyscig.com.pl Fot.: www.wyscig.com.pl

4. etap tego prestiżowego wyścigu rozpocznie się w Piotrkowie, a zakończy w Kielcach, kolarze pokonają łącznie 169,4 km. Najpierw zawodnicy będą się ścigać wokół centrum Piotrkowa, a następnie pojadą przez Sulejów i Końskie do Kielc.

 

Swoje umiejętności będą mogli zaprezentować także młodsi fani kolarstwa. Przed rozpoczęciem zawodów w Al. M. Kopernika odbędzie się bowiem 8. Mini Wyścig "Solidarności" dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Zapisy prowadzone będą do 26 czerwca na stronie www.wyscig.com.pl, a także na miejscu w dniu zawodów.
Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kija ~kija (Gość)11.06.2016 22:54

ranga wyścigu jest żadna, jadą po wsiach i mielą kasę

12


Rower ~Rower (Gość)12.06.2016 10:50

Jada po wsiach i po dziurach he he

12


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat