tekst reklamowy

Praca w JYSK w sklepie. Jakie obowiązki i wymagania - opinie

Piątek, 02 kwietnia 2021
JYSK jest siecią sklepów, która od lat cieszy się uznaniem klientów szukających przedmiotów do domu i wyposażenia wnętrz. Oferowane produkty cechują się dobrą jakością i oryginalnością, dzięki czemu każdy klient powinien znaleźć coś zgodnego z oczekiwaniami.

Duńska marka sklepów cieszy się zainteresowaniem na terenie wielu krajów, w tym europejskich. Warto zauważyć, że sklepy oferują ciekawe warunki zatrudnienia, które zależą także od danego stanowiska. Rozpoczęcie kariery w handlu zazwyczaj rozpoczyna się od podjęcia pracy jako sprzedawca. Warto zatem poznać wymogi tego koncernu dotyczące właśnie tego stanowiska.

 

Wymagania zależne od stanowiska


Sprzedawca w sklepie JYSK musi każdego dnia obsługiwać wielu klientów, co nie jest łatwym zadaniem. Sprzedawca powinien bowiem posiadać odpowiednie cechy charakteru i umiejętności, które pozwolą mu wykonywać pracę efektownie i starannie.

Na tym stanowisku trzeba cechować się energicznością, cierpliwością, komunikatywnością i aktywnym działaniem. Ambitne podejście i chęć do rozwoju będą także niezwykle ważnymi aspektami. Okazuje się, że kandydaci na to stanowisko nie muszą w tym przypadku wykazywać wiedzy z zakresu wyposażenia wnętrz. W sklepach JYSK odbędziemy potrzebne szkolenia, które pozwolą nam na rozwinięcie swoich umiejętności.

 

Obowiązki sprzedawcy


Sprzedawca ma za zadanie pozostawać do dyspozycji klienta w trakcie zakupu i reprezentować firmę podczas bezpośredniego kontaktu. Podejmuje on zatem wszelkie działania, które prowadzą do skutecznej transakcji.

 

 

Obowiązki sprzedawcy w JYSK opierają się głównie na: doradztwie klientom, bezpośredniej obsłudze klienta, aktywnej sprzedaży, czy pomocy w wyborze potrzebnych produktów. Powinien on także dbać o czystość sklepu i odpowiednią kompozycję produktów.

 

Ścieżki rozwoju sprzedawcy


Już na początku starania się o pracę jako sprzedawca w JYSK powinniśmy wiedzieć, że firma stawia na rozwój pracowników, określając ich ścieżkę kariery. Sprzedawcy mogą zatem po pewnym okresie starać się rozwijać swoje umiejętności i zdobywać wyższe szczeble w dziale sprzedaży. Można zatem zdobywać wyższe stanowiska, takie jak; opiekun magazynu, zastępca kierownika, kierownik sklepu, kierownik regionalny, a nawet dyrektor sprzedaży.

 

JYSK oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z ciekawymi benefitami, które cieszą się sporym zainteresowaniem pracowników. Korzyści z podjęcia takiej współpracy mogą być zachętą do spróbowania swoich sił w pracy w sklepie JYSK.

 

 

Jeśli chodzi o opinie nt. pracy w JYSK, firma zazwyczaj kojarzy się z pozytywnym zdaniem wśród pracowników. Wiele zależy także od danej lokalizacji oddziału i komunikacji z przełożonymi. Warto spróbować objąć stanowisko sprzedawcy, gdzie po pewnym czasie możemy liczyć na premie i awans. Wszystko zależy od chęci pracownika i jego zaangażowania. JYSK docenia właśnie poziom zaangażowania sprzedawców, oferując im liczne szkolenia sprzedażowe. Na początek zarobki oscylują w granicach 2750 - 3500 brutto, jednak do tego dojść mogą premie i benefity.

 

 


Zainteresował temat?

8

14


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat