Advertisement
artykuł sponsorowany

Pożyczki na dowolny cel - bez zaświadczeń

Środa, 21 lipca 2021, aktualizacja 21.07.2021 12:04
W życiu każdego z nas zdarzają się cięższe sytuacje finansowe, gdy potrzebujemy zastrzyku gotówki. Powody mogą być różne, przykładowo nagle tracimy pracę, chorujemy, lub nie radzimy sobie ze spłatą kredytu. Wówczas szukamy wsparcia, które umożliwi nam podbudowanie domowego budżetu. Doskonałym rozwiązaniem są pożyczki na dowolny cel bez zaświadczeń, które możemy zaciągnąć od ręki bez wychodzenia z domu. Jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać taką pomoc i jak złożyć wniosek?
Pożyczki na dowolny cel - bez zaświadczeń

Pożyczki na dowolny cel. Kto może wziąć?

 

Aby pożyczka na dowolny cel została nam przyznana, musimy spełnić kilka określonych wymogów. Warto jednak wiedzieć, że są one znacznie łagodniejsze niż warunki wymagane przez banki w trakcie wnioskowania o kredyt gotówkowy. Dzięki temu szansę na takie wsparcie finansowe ma niemalże każdy, pod warunkiem, że:

— Jest osobą pełnoletnią;

— Posiada obywatelstwo polskie i stały adres zamieszkania;

— Ma ważny dowód osobisty;

— Osiąga stały dochód.

Nie jest konieczna wysoka zdolność finansowa, tak jak w przypadku kredytu. Dla firmy pozabankowej liczy się przede wszystkim dochód umożliwiający spłatę raty. Nie musi przy tym pochodzić wyłącznie z umowy o pracę. Akceptowane są także umowy cywilnoprawne, emerytura, renta i innego rodzaju źródła dochodów. Takie pożyczki na raty są dostępne w ofertach wielu firm na stronie https://pozyczka4you.pl/pozyczki-na-raty/.

 

Jak wnioskować o pożyczki na dowolny cel bez zaświadczeń?

 

Wniosek o pożyczki możemy złożyć bez wychodzenia z domu. W tym celu wypełniamy formularz internetowy, w którym wpisujemy nasze dane osobowe, informacje z dowodu osobistego oraz podajemy szczegóły dotyczące dochodów. Jeśli chodzi o oświadczenie o dochodach, należy wpisać w nim dane firmy, w której jesteśmy zatrudnieni lub dane instytucji udzielającej nam świadczenia. Konieczne jest również podanie wysokości zarobków i wydatków. Nie musimy jednak obawiać się surowych wymogów, dla firmy liczy się przede wszystkim sytuacja, w której możliwe jest dogodne spłacenie raty.

Po wysłaniu wniosku musimy potwierdzić nasze dane osobowe. W wielu firmach proces ten możemy przejść całkowicie przez internet. Takie oferty znajdziemy np. pod linkiem https://pozyczka4you.pl/. Jeśli wybierzemy taką opcję, należy wykonać przelew na symboliczną kwotę (1 zł) na wskazany rachunek bankowy. Po przejściu procesu weryfikacyjnego, otrzymujemy decyzję pożyczkową. Jeśli jest pozytywna, pozostaje nam czekać na szybki przelew środków na konto lub wypłacić pieniądze w punkcie stacjonarnym.

 


Zainteresował temat?

0

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat