Pożar stodoły. Na miejscu pracowało 10 zastępów straży

ePiotrkowTomaszów Poniedziałek, 06 września 202156095
W sobotę (4 września) w miejscowości Rzeczków, doszło do pożaru budynku gospodarczego. W płomieniach stanęła stodoła, a z ogniem walczyło łącznie dziesięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej.

Ładuję galerię...

- Na miejscu zadaniami jednostek straży pożarnej było: podanie kilku prądów wody w obronie budynków przyległych jak i w ataku na palącą się stodołę, w której znajdowały się zwierzęta. Działania polegały również na ewakuacji owych zwierząt. Części z nich nie udało się uratować. Problem z zaopatrzeniem wodnym zmuszał do tankowania swoich pojazdów z hydrantu oddalonego w dość znacznej odległości od miejsca pożaru. Stodoła spłonęła doszczętnie. Do bazy wróciliśmy po około 4.5 godzinach - relacjonują druhowie z OSP Ujazd.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kk ~Kk (Gość)10.09.2021 17:12

A gdzie ludzie odpowiedzialni za sprawdzanie sprawności hydrantów? Notatki robią że wszystko działa i biorą za to pieniążki a później tragedie dla niewinnych ludzi bo wody nie ma a hydranty pordzewiałe i nieczynne

10


Szary ~Szary (Gość)06.09.2021 20:28

A z krynrznej strażaki byli

01


!!! ~!!! (Gość)06.09.2021 14:49

Szkoda zwierzaków.

20


go?ć_zofia ~go?ć_zofia (Gość)06.09.2021 10:23

"Podano kilka prądów wody"To ich nie kopło??Prąd i woda to chyba nie jest dobre połączenie.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat