Powiat Piotrkowski Cup 2021

Powiat Piotrkowski Czwartek, 29 lipca 202124110
W niedzielę (1 sierpnia) w Moszczenicy odbędzie się turniej piłkarski "Powiat Piotrkowski Cup 2021". Zgłoszone drużyny będą rywalizowały w składach 5+1 na stadionie piłkarskim w Moszczenicy od godziny 15:30.
fot. powiat-piotrkowski.pl

 Turniej organizujemy dla osób w wieku minimum 16 lat i starszych. Na boisku będą rywalizować drużyny złożone z pięciu zawodników grających w polu oraz bramkarza. Poszczególne ekipy mogą zgłosić maksymalnie 10 zawodników. Każdy zawodnik otrzyma upominek, a dla najlepszych przewidujemy atrakcyjne nagrody. Po turnieju zapraszamy na wspólnego grilla - zachęcają organizatorzy turnieju.  

 

Liczba drużyn uczestniczących w turnieju jest ograniczona, a zapisy zaplanowano do wtorku (27 lipca). Jednocześnie organizatorzy podkreślają, że jeśli będą wolne miejsca to istnieje szansa na dopisanie się do listy drużyn już po upłynięciu terminu.

 

Szczegółowe informacje na plakacie poniżej: 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat