Potrącił i uciekł. Policjanci go złapali  

ePiotrkowTomaszów Piątek, 08 października 202155628
Tomaszowscy policjanci złapali sprawcę śmiertelnego potracenia, do którego doszło 3 października na ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Okazał się nim 48-latek, który prowadził samochód, mimo iż ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Ładuję galerię...

 Do zdarzenia doszło po godz. 20:00 w centrum Tomaszowa Mazowieckiego. Sprawca, mimo iż bezpośrednio po potrąceniu zatrzymał swój pojazd, postanowił po chwili odjechać z miejsca, nie udzielając ofierze wypadku niezbędnej pomocy. Pieszy zmarł w szpitalu kilka godzin po potrąceniu.
- Dzięki zaangażowaniu dużych sił policyjnych szybko doprowadziliśmy do zatrzymania podejrzanego, wykorzystując do tego także m.in. miejski i prywatny monitoring. Zaskoczonego mężczyznę kryminalni zatrzymali 5 października w godzinach wieczornych w centrum miasta – relacjonuje starszy aspirant Grzegorz Stasiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.


Już we wstępnej rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się do spowodowania wypadku. Funkcjonariusze ustalili również, że 48-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a auto uczestniczące w zdarzeniu ukrył w stodole swojego znajomego.


Na wniosek prokuratury zatrzymany został aresztowany. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

F tu 76r ~F tu 76r (Gość)08.10.2021 09:25

Widzę, że dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów skuteczny jak zwykle

150


Klient ~Klient (Gość)08.10.2021 16:58

No a kto miał złapać jak nie policjanci? Może kasjerka z żabki...

30


Driver ~Driver (Gość)08.10.2021 09:41

Eh te nowe przepisy, piesi chodzą jak święte krowy

44


Hahah ~Hahah (Gość)08.10.2021 09:18

I pewnie nic mu nie zrobią tak samo jak temu gościowi co zabił chłopca na rowerze...zakaz prowadzenia pojazdów jechał narąbany a wyrok 1 rok .. ale co to nasze kochane państwo prawa

71


Bednarski ~Bednarski (Gość)08.10.2021 08:43

"Rzecz cała w wielkim skrócie: zabili go i uciekł.
Więc kiwa palcem w bucie w tył i w bok i w przód."
Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,piotr_machalica,na_klopoty_bednarski.html

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat