Posprzątali las w Sepnej i Kamiennej

Region Wtorek, 08 czerwca 202119548
Miłośnicy czystych lasów – Leszy Wola Krzysztoporska i przyjaciele – posprzątali kolejny fragment naszego zielonego zasobu. Wzdłuż drogi na Kamienną zebrano około 4 m sześc. śmieci.

Ładuję galerię...

Tym razem podczas Lesznej Niedzieli (6 czerwca) w lesie w Sepnej dopisało wszystko – i przepiękna pogoda, i wolontariusze. - Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wsparły nas w tym dniu – mówią organizatorzy. - Koordynatorem akcji był Karol Kulik, ale podziękowania należą się także KGW Radziątków, które współtworzyło akcję (Monika Czarczyńska, Nina Kupisz ), mieszkańcom pobliskich miejscowości – Kamienna, Bogdanów, Radziątków, OSP Bogdanów, a także Rafałowi Zambrowiczowi i Arturowi Jędrzejczykowi za pomoc w przygotowaniu wydarzenia. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i za tak liczną obecność. Gratulujemy szczególnie dzieciom, które otrzymały dyplomy Eko-aspiranta – dodają organizatorzy.

 

Zebranych zostało około 4 m sześc. śmieci, a ich odbiorem zajmie się Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej. (a)


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Keramzyt ~Keramzyt (Gość)08.06.2021 22:07

Brawa dla dzieciaków, które widzą coś więcej, niż smartfon.

21


aaaa ~aaaa (Gość)08.06.2021 21:51

A nasi wolontariusze woleli różaniec :)

12


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)08.06.2021 22:17

Zdaje się, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc analogicznie lepiej łapać śmieciarzy niż po nich sprzątać - za obecny stan odpowiada nieudolność wszystkich dotychczasowych rządzących tym krajem

30


Annaa ~Annaa (Gość)08.06.2021 10:31

Zamiast nie produkować śmieci, to wychowuje się zbieraczy śmieci.

41


Adam z warty ~Adam z warty (Gość)08.06.2021 10:17

A gdzie straż leśna a no tak w D....

20


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)08.06.2021 08:19

No właśnie widać jakich mamy brudasów w Polsce ja spaceruję po lesie nawet papierka po cukierku nie wyrzucę bo myślę dlaczego mam patrzeć na brudną przyrodę a ona taka piękna

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat