Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

PolicjaRadomsko Niedziela, 02 maja 20213 9214
Radomszczańscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 47 – letniego podopiecznego Stowarzyszenia Centrum Pomocy “PANACEUM”, znajdującego się na terenie gminy Gidle. Wobec realnej obawy o zdrowie i życie mężczyzny rozpoczęto poszukiwania.
fot. KPP Radomsko

Akcję wsparli funkcjonariusze z Oddziału Prewencji w Łodzi, z komendy powiatowej w Pajęcznie oraz przewodnik z psem tropiącym. Łącznie w teren wyruszyło ponad 120 policjantów, wyjechało kilkadziesiąt radiowozów. Działania naziemne były dodatkowo wspomagane również przez policyjny patrol z pokładu śmigłowca. Czynny udział wzięli też strażacy ochotnicy z kilku okolicznych jednostek. Akcja poszukiwawcza była prowadzona głównie w terenie leśnym, co stanowiło dodatkowe utrudnienie, gdyż każdy niemal metr musiał być dokładnie sprawdzony. Profesjonalizm, doświadczenie i ogromne zaangażowanie mundurowych przyczyniły się do szczęśliwego finału.

fot. KPP Radomsko
W miejscowości Piaski, położonej w gminie Gidle, radomszczańscy kryminalni odnaleźli mężczyznę. W rozmowie z nim usłyszeli, że chodził on po lesie i przyległych polach, ale w pewnym momencie zgubił się i nie mógł odnaleźć drogi powrotnej do ośrodka, z którego się oddalił.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Stary Lepiecha ~Stary Lepiecha (Gość)04.05.2021 17:10

Uratowali przy okazji jakiegoś dzika lub bociana?

11


Jkjkk ~Jkjkk (Gość)02.05.2021 12:51

Niech płaci teraz

012


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat