Advertisement
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Pojemniki termiczne na obiad do pracy - TOP 5 pudełek termicznych na jedzenie długo trzymające ciepło

Piątek, 09 sierpnia 2019
Termosy obiadowe z czasem coraz bardziej zyskują na popularności. Nic dziwnego, dalej utrzymuje się trend bycia fit, a przynoszenie ze sobą własnego obiadu pomoże nam zachować odpowiednią dietę. W wielu przypadkach ważne jest, by temperatura była długo utrzymywana, nie chcemy przecież jeść zimnego obiadu.
Pojemniki termiczne na obiad do pracy - TOP 5 pudełek termicznych na jedzenie długo trzymające ciepło

Na co zwrócić uwagę kupując pojemnik termiczny?


Myśląc o pudełku termicznym, warto się zastanowić nad tym czego będziemy od niego oczekiwać. Oczywiście najważniejszą cechą po trzymaniu temperatury jest pojemność i średnica pojemnika. Dlaczego? Pojemność decyduje o tym ile możemy ze sobą zabrać prowiantu, natomiast średnica powiązana jest również z zakrętką, która może znaleźć zastosowanie, jako miska. Tego typu gadżety z wyższej półki mają w zestawie sztućce, które ułatwią nam jedzenie.

 

Pudełko termiczne do pracy i gdzie jeszcze?


Cóż, nie samą pracą człowiek żyje. Będąc na urlopie, jedzenie możemy przygotować dużo łatwiej. Jednak dalej możemy uczynić swój odpoczynek bardziej komfortowym. Robiąc przerwę podczas zdobywania górskich szczytów również dobrze jest ogrzać swoje wnętrze, tym bardziej że pogoda potrafi się zmienia co kilka minut. Nie tylko w góry – Jaki termos obiadowy wybrać? Warto pamiętać, że termosy radzą sobie równie dobrze z zimną temperaturą jak i z ciepłą. Możemy zabrać ze sobą mrożone owoce, lody czy też inne przekąski na zimno na plażę.

 

O to pięć najlepszych pojemników termicznych wybranych przez nas


1. Odelo – Termos obiadowy ze stali nierdzewnej – To pełny zestaw obiadowy, który sprosta nawet największym wymaganiom. Na swoim wyposażeniu ma, 3 pojemniki o łącznej pojemności 2 litrów i zestaw sztućców. Do jego dodatkowych zalet należy niewygórowana cena, bo ok 59 złotych.

2. Pudełko termiczne z trzema pojemnikami – Do dyspozycji mamy 3 pojemniki o pojemności 300 ml, 400 ml i 600 ml. Możemy trzymać w nim trzy różne przygotowane posiłki lub zależnie od sytuacji podzielić się jednym z nich wykorzystując pojemniki jako miski.

3.Termos obiadowy Thermos King – Pojemność 470 ml, w zestawie z łyżką. Pojemnik ma dużą średnicę, a jego sposób wykonania pozwoli cieszyć nam się stałą temperaturą nawet do 9 godzin.

4. Wymagania osób lubiących przygotowywać duże porcje spełni termos marki MonoBento Element. Posiada jedną komorę, a jej pojemność to 650 ml.

5. Wszystkim użytkownikom, których posiłek na zjedzenie nie będzie oczekiwał dłużej niż 5 godzin, zadowoli mini termos obiadowy marki Aladdin.

 

Powyższe można znaleźć pod adresem maleomi.pl


Zainteresował temat?

1

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat