Podsumowanie Art Tygodnia w Proszeniu

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 28 czerwca 20210 2745
Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu staje się powoli organizacją na rzecz całej miejscowości i okolic. Pełni ono rolę Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE).

Ładuję galerię...

W ramach działań LOWE, w sobotę 26 czerwca odbył się Art-Tydzień, który podsumowaniem był piknik „Lato, ach to ty!”. Podczas Art-Tygodnia uczestnicy uczyli się układania bukietów, tworzenia makram, ozdób ze sznurka, kontynuowali wcześniejsze warsztaty (między innymi koronkarstwa).


Sobotni piknik obfitował w wiele atrakcji. Dla najmłodszych były dmuchane zamki, dla nieco starszych zawody sprawnościowe i sportowe, dla dorosłych kiermasz rękodzieła, a dla wszystkich występy lokalnych artystów.


Szkoła w Proszeniu realizuje ideę szkół środowiskowych, które mają być miejscem nie tylko nauki, ale też integracji lokalnego środowiska. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu pracowników, ale przede wszystkim członków stowarzyszenia.


Zainteresował temat?

2

6


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat