Pod nieobecność szefa, jeździł jego busem

PolicjaRadomsko Sobota, 19 czerwca 202165487
Policjanci przez kilka godzin szukali forda transita, który podczas nieobecności jego właściciela zniknął z posesji. Ostatecznie okazało, się że auto zabrał jeden z pracowników i użytkował jak swoje. 32-latek został zatrzymany przez policjantów z Posterunku Policji w Żytnie.

16 czerwca na Posterunek Policji w Żytnie, zgłosił się właściciel dostawczego forda, który poinformował, że z terenu jego posesji ktoś prawdopodobnie ukradł to auto. Dodatkowo, pokrzywdzony informację o tym zdarzeniu, rozpowszechnił wśród znajomych. Podjęte działania pozwoliły na szybkie zatrzymanie sprawcy. Okazało się, że forda „pożyczył” 32-letni pracownik firmy, prowadzonej przez pokrzywdzonego. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca wykorzystał nieobecność szefa, a znając zwyczaje panujące w firmie, nie miał problemów z zabraniem busa.

 

32-letni mieszkaniec gminy Żytno został zatrzymany przez policjantów. Po przesłuchaniu, mundurowi przedstawili mu zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że chciał tylko jechać do znajomych nad rzekę, a następnego dnia zamierzał oddać auto. Jednak jadąc na piknik spowodował kolizję i uszkodził forda. Wówczas, jak stwierdził, sprawa się skomplikowała. Teraz za swoje lekkomyślne zachowanie będzie odpowiadał przed sądem. Za takie przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

hmmm ~hmmm (Gość)21.06.2021 09:11

32 lata, a w głowie pstro.

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.06.2021 12:14

Ale afera. Ja codziennie jeżdżę busem szefa nawet jak o tym nie wie i nikt z tego powodu nie robi szopek na policję

73


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)19.06.2021 13:04

Po to jest szefem żeby dawał busa

65


5g ~5g (Gość)19.06.2021 15:04

Jaki szef, tacy pracownicy.

60


Driver ~Driver (Gość)19.06.2021 13:04

Na zdjęciu widać że jeździł po łące

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat