Advertisement

Piotrkowskie firmy prezentowały się na Urodzinach

ePiotrkow Sobota, 02 czerwca 2018107272
W samo południe w samym centrum Piotrkowa rozpoczął się Meeting Gospodarczy.

Ładuję galerię...

Haering, Ares, Cooper Standard, Polanik, Nowalijka, Haftina, Emerson Polska, Szlachet Stal, Pioma - Odlewnia, Famur, Zamet Industry – wszystkie te firmy prowadzą działalność w naszym mieście, zatrudniają łącznie kilka tysięcy osób, niewielu jednak mieszkańców wie, czym dokładnie się zajmują. Wszystkiego można było się o nich dowiedzieć podczas Meetingu Gospodarczego, który ruszył w sobotę w samo południe, oczywiście w ramach Urodzin Ulicy Słowackiego.


- Meeting ma na celu pokazanie mieszkańcom naszego miasta i okolic największych firm w Piotrkowie, szczególnie tych produkcyjnych - mówiła Katarzyna Szokalska, kierownik Biura Planowania Rozwoju Miasta w UM w Piotrkowie Trybunalskim. - Te firmy prężnie działają od wielu lat, a przede wszystkim rozwijają się. Na wielu stoiskach zauważyłam oferty pracy. Mamy tutaj również stoiska firm, które zajmują się pośrednictwem pracy.


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)02.06.2018 23:26

Szkoda, ze nie zaprezentowali się Ci przedsiębiorcy których Chojniak usilnie chce prohibicja doprowadzić do bankructwa...no tak upsss to zdecydowanie zaszkodziłoby kampanii, która sobie robi za miejska kasę...za miejska kasę będą pewnie tez wypłacane odszkodowania za te straty...

70


Rysio ~Rysio (Gość)02.06.2018 14:14

A czy są stanowiska pracy do zagospodarowania w niepełnym wymiarze czasu aktywnych emerytów?

80


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat