Piotrkowski kickboxer brązowym medalistą mistrzostw świata

Świat Wtorek, 25 września 201812
Tomasz Lasota, reprezentant Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu Kadetów i Juniorów federacji WAKO, które odbyły się we włoskim Jesolo Lido.

Rywalizowało tam 1792 zawodników. Polska kadra narodowa składała się ze 134 osób, które wywalczyły 51 medali. W formule K1 walczyło 14 zawodników, między innymi piotrkowianin Tomasz Lasota. Zawodnik PSSW Tom-Center walczył w kategorii wagowej (-67 kg). Piotrkowski junior stoczył trzy walki, w półfinale przegrał z późniejszym mistrzem świata, Ukraińcem Oleksandrem Hoshevem i ostatecznie zdobył brązowy medal.