Piotrkowianin nie popsuł Azotom święta

Piotrkowianin Niedziela, 10 października 202114936
Piotrkowianin nie sprawił niespodzianki jaką byłoby odebranie chociażby jednego punkty Azotom Puławy w spotkaniu 5. Serii PGNiG Superligi. Nasza drużyna nie podjęła walki z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, który już właściwie w pierwszej połowie rozstrzygnął losy pojedynku na swoją korzyść, prowadząc po 30 minutach 20:10.
fot. Piotrkowianin

Pierwszą oficjalną bramkę w nowej hali Azotów Puławy zdobył Andrii Akimenko. Po chwili było 2:0, po rzucie Michała Jureckiego. Nasz zespół odpowiedział trafieniem Jana Stolarskiego, ale przez kilka najbliższych minut był bezradny wobec rozpędzonych gospodarzy. 7:1, 10:3, a do przerwy 20:10 - te liczby najlepiej oddają przewagę puławian w pierwszej połowie.

 

W drugiej części gry mecz się nieco wyrównał. Azoty już nie forsowały tempa, częściej dopuszczając nasz zespół pod własną bramkę i pozwalając na więcej rzutów. Wynik tej odsłony 16:14 dał ostateczny wynik w postaci wygranej gospodarzy - 36:24.

 

Azoty Puławy - Piotrkowianin 36:24 (20:10)


Piotrkowianin: Ligarzewski, Chmurski, Kot - Swat 8/4, Wawrzyniak 3, Stolarski 3, Mastalerz 3, Pacześny 3, Matyjasik 1, Babicz 1, Surosz 1, Mosiołek 1, Jędraszczyk, Pożarek, Szopa, Doniecki
Rzuty karne: 4/6
Kary: 10 min (Surosz x2, Doniecki, Pacześny, Babicz) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga11.10.2021 19:40

Potwierdzam. Nikomu niczego nie popsułem. :)

20


Grupa Azoty ~Grupa Azoty (Gość)11.10.2021 08:19

Szkoda że Matulski siedzi na ławce (zdjęcie) może by pomógł bo w bramce same firanki.

00


go?ć_robert ~go?ć_robert (Gość)11.10.2021 06:59

Prezes do boju bo zawodnicy zakończyli już granie w tym sezonie i zaczeli kelnerowanie

30


Bjnn ~Bjnn (Gość)10.10.2021 15:09

Nic nowego do wiadomości nauczyli nas do wyników,jeśli chodzi i wyniki jakie robią i promują nasze miasto to zapasy zawsze na czele wienc dotacje należą się im

30


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)10.10.2021 10:31

Już przed sezonem było wiadomo, że Piotrkowianin o mistrzostwo walczyć to nie będzie i dla nas jest raczej dolna połowa tabeli. Ale dwa ostatnie mecze wyjazdowe oddane zostały bez walki. Cos niedobrego dzieje się z drużyną, bo to co zaprezentowała w ostatnich meczach to blamaż. Wczorajszego meczu nie oglądałem od początku, ale włączyłem akurat w 7 minucie....a tam wynik 7:1. No i już było wiadomo, że jest po meczu. Ponownie słaba skuteczność, słaba obrona i wszystko słabe. Niemoc pokazał jeden z karnych, strzelony w słupek a dobitka w poprzeczkę. Porażkę po walce można wybaczyć. Wiadomo, że nie jesteśmy potęgą i nie będziemy seryjnie wygrywać, ale trzeba walczyć. Zobaczcie jak zagrała w Piotrkowie Unia Tarnów. Po pierwszej połowie przegrywali 6 bramkami, ale mimo to udało się im wyrównać i nawet prowadzili przez moment. Ostatecznie Piotrkowianin szczęśliwie wygrał jedną bramką, Trzeba pokazać wolę walki, a nie po 7 minutach już wiadomo, że po meczu i tylko żeby dotrwać jakoś do końca. Walka, walka. Porażka po walce to nie wstyd.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat