Piotrkowianie nauczą się zasad samoobrony

Strefa FM Piątek, 04 października 20192 2041
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje dla wszystkich pełnoletnich mieszkańców, niezależnie od płci, zajęcia z samoobrony. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00 w hali OSiR przy ul. Belzackiej.
fot. pixabay.com

- Na zajęcia przyjść może każdy, kto ma ukończone 18 lat. Oprócz tego, że uczestnicy będą mogli poznać podstawy samoobrony, to jest to też doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu. Oczywiście będą to zajęcia na poziomie podstawowym, będę wszystko dokładnie tłumaczył, pokazywał - powiedział Rafał Frankiewicz, instruktor i egzaminator Polskiej Federaci Aikido w II stopniu mistrzowskim.

 

Na zajęcia z samoobrony nie trzeba się zapisywać, wystarczy wziąć strój sportowy i przyjść w sobotę o 11.00 na halę przy ul. Belzackiej. 

 

Kolejne zajęcia odbędą się już 26 października.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

a.b....z ~a.b....z (Gość)05.10.2019 07:13

Brawo Rafał!!! jesteś najlepszy w tym co robisz, zachęcam do udziału w zajęciach- WARTO!

10


gość ~gość (Gość)04.10.2019 11:26

Polecam pełen profesjonalizm

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat