Piknik dla branży meblarskiej

Czwartek, 02 września 202134190
Piknik branżowy trwa w siedzibie firmy ADS przy ul. Roosevelta 46 w Piotrkowie. Można zapoznać się m.in. innowacyjnymi rozwiązaniami dla przemysłu meblarskiego i wnętrzarskiego.

Ładuję galerię...

- Zebraliśmy samą śmietankę naszych dostawców i producentów akcesoriów płyt meblowych. Ci, którzy związaną są z branżą  dla nich to będzie nie lada gratka, bo wystawiają się takie firmy jak Kronospan. Przygotował również dla Was mnóstwo atrakcji Hafele. Tak samo firmy, które przedstawiają takie akcesoria jak szuflady, wyposażenie garderoby. Bardzo mocno stawialiśmy na to nacisk. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie- zachęca Sylwia Więcławska, właścicielka firmy ADS.

 

W tym roku odbywa się także konkurs strzelecki. Najlepsi, którzy będą próbować swoich sił strzelając z karabinu pneumatycznego mają szansę na atrakcyjną nagrodę.

 

Piknik potrwa do godziny 15:00. (a)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat