Pijany rzucał krzesłami. Miał przy sobie dopalacze

PolicjaBełchatów Czwartek, 23 września 202141394
Do celi policyjnego aresztu trafił zatrzymany przez strażników miejskich 40-latek, który zdewastował krzesła z ogródka piwnego baru oraz uszkodził murek. Straty wstępnie zostały oszacowane na 3 tysiące złotych. Sprawca usłyszał już dwa zarzuty uszkodzenia mienia. Dodatkowo odpowie też za posiadanie substancji psychoaktywnych.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Do zdarzenia doszło w środę (22 września), po 22.00, na ulicy Pabianickiej w Bełchatowie. Mężczyzna swoją frustrację wyładował na krzesłach baru piwnego. Rzucał nimi po ulicy i uderzał w murek ogrodzenia. Wandala ujęli funkcjonariusze straży miejskiej, którzy namierzyli go chwilę po zdarzeniu. Mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Sprawca został przewieziony przez strażników do bełchatowskiej komendy.

 

W pewnym momencie z nogawki wandala, wypadła dilerka z białym proszkiem. Okazało się, że były to dopalacze. 40-letni bełchatowianin został zatrzymany w policyjnej celi. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchali pokrzywdzonego oraz świadków, zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Wartość strat została oszacowana na 3000 złotych. Sprawca usłyszał już dwa zarzuty uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat więzienia. Usłyszał również zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.


 
 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

W ~W (Gość)23.09.2021 13:20

Na czapliniecką go oddać

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat