Pijany kierowca zatrzymany przez świadka

ePiotrkow Poniedziałek, 13 września 202141014
Mieszkaniec Bełchatowa uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy opla corsy. Sprawca jednak oddalił się, ale pozostawił w aucie swoje dokumenty.
zdjęcie poglądaowe / commons.wikimedia.org

Do zdarzenia doszło we wsi Trząs w powiecie bełchatowskim. Świadek, aby uniknąć zderzenia się z corsą, musiał zjechać na pobocze drogi. Postanowił jednak zawrócić i jechać za oplem, którego tor jazdy jednoznacznie wskazywał, że kierujący jest pijany. Bełchatowianin zatrzymał go i zabrał mężczyźnie kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Sprawca, widząc, że świadek dzwoni na policję, uciekł pieszo, ale policjanci namierzyli go dwie godziny później. Okazało się, że 67-latek miał w organizmie 2 promile alkoholu.

 

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat więzienia.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

No ~No (Gość)20.09.2021 08:36

Stary dziad a głupi jak kalosz,widać mu się spieszy na spotkanie ze Św Piotrem.

10


j. ~j. (Gość)13.09.2021 12:35

Niestety niektórzy powiedzą, że ten świadek to kapuś, donosiciel, bo doniósł na policję i jeśli ktoś zawinił, to właśnie on. Nie zdajemy sobie sprawy, że to jest myślenie bandyckie, według reguł obowiązujących wśród grypsujących przestępców, według których współpraca z policją jest niedopuszczalna, a podobno jesteśmy w większości religijni. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że Judasz nie wydał... Barabasza... Tego, kto wydał natomiast Barabasza, a pewnie ktoś go wydał, nie można natomiast porównywać z Judaszem, który wydał niewinnego!

11


go?ć_dziki ~go?ć_dziki (Gość)13.09.2021 10:06

Znów pijany plaga jakaś

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat