Pijani kierowcy na drogach regionu

Policja KMP PiotrkówRegion Poniedziałek, 03 stycznia 202250155
Dwóch nietrzeźwych kierujących zatrzymanych zostało przez piotrkowskich mundurowych, podczas minionego weekendu. Pierwszy z nich to 19-latek, który miał ponad 0,5 promila alkoholu we krwi.
fot.: pixabay

 

1 stycznia 2022 roku piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej w Józefinie, gminie Gorzkowice. Dyżurny skierował tam patrol Ruchu Drogowego. Na miejscu okazało się, że kierujący pojazdem bmw, jadąc od strony Gorzkowic w pewnym momencie utracił panowanie nad pojazdem, wjechał w ogrodzenie jednej z posesji, a następnie w budynek mieszkalny. 19-latek nie przyznawał się do kierowania pojazdem, tłumacząc, że kierowała inna osoba, której nie zna. Po krótkiej chwili przyznał jednak, że to on prowadził bmw. Jak oświadczył bał się przyznać, bo wcześniej spożywał alkohol, ale też nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami -  informuje st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy KMP w Piotrkowie.


Drugi z mężczyzn, 38-letni piotrkowianin, który miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie, wpadł podczas kontroli drogowej.

2 grudnia 2021 roku przed północą policjanci piotrkowskiej drogówki w Twardosławicach zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że piotrkowianin miał ponad 4 promile alkoholu we krwi. Pojazd należący do mężczyzny został odholowany na policyjny parking, a on sam wkrótce usłyszy zarzuty - dodaje rzecznik piotrkowskiej policji.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kuń i Krowa ~Kuń i Krowa (Gość)03.01.2022 23:33

samochód powinien byc odholowany na parking i zlicytowany a pieniazki na edukacje przeznaczyc zeby roslo wyksztalcone madre spoleczenstwo.

71


Dudue ~Dudue (Gość)04.01.2022 11:50

Jak tam odbieranie aut? Kolejne martwe prawo?

30


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)03.01.2022 19:25

Na Zalesickiej proszę stanąć- połowa kierowców jeździ slalomem i omija progi zwalniające- trzeźwi chyba tak nie robią...

55


Miastowy z marketu ~Miastowy z marketu (Gość)03.01.2022 21:45

EP 4 promile a tak płaczą na innych no cóż karma wraca

72


Krzak ~Krzak (Gość)03.01.2022 13:59

Powinni zbadać strażaka kierowcę z Siucic

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat