Pierwszy Rodzinny Festyn Plenerowy

ePiotrkow Poniedziałek, 08 lipca 201942731
W parku im. św. Jana Pawła II odbył się pierwszy w te wakacje Rodzinny Festyn Plenerowy. Dzieciom, jak co roku, towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Były gry, zabawy zręcznościowe, zabawy na tzw. "dmuchańcach", konkursy, w tym konkurs plastyczny pt. "Wymarzone miejsce do spędzenia wakacji".

Ładuję galerię...

Wszystkie one cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem tych małych i tych nieco starszych dzieci. Dodatkowe atrakcje na festynie zapewnili również przedstawiciele Miejskiej Komendy Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Nie zabrakło również artystycznego malowania twarzy.

 

Organizatorami Festynu byli: Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Muzeum.

 

Kolejny festyn odbędzie się w czwartek 11 lipca na Stadionie Miejskim CONCORDIA od godz. 15.00, na który zaprasza Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

za OEK MOK


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.07.2019 00:33

Concordia nie spisała się z tym festynem całe wakacje te same zawody zaco im płacicie zero pomysłów nawet nie rozłożyli większego dmuchawca choć mieli go na samochodzie ciekawa jestem podsumowania ile to wyliczą na koniec za soczek

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat