Pierwszaki z Gomulina ślubowały

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Czwartek, 07 października 20210 1703
W Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów. - Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły…” – przyrzekały dzieci, rozpoczynające swoją przygodę z nauką.

Ładuję galerię...

Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej, musiały przedstawić to, czego się już w szkole nauczyły. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci uczniowie przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności.


– Dzieci wykazały się dużą wiedzą o swojej Ojczyźnie, jak również udowodniły, że znane są im zasady zachowania się w szkole – mówi dyrektor Iwona Zapała, która z uwagą przysłuchiwała się wypowiedziom dzieci i na koniec oznajmiła im, że pięknie zdały swój pierwszy szkolny egzamin.
Po części artystycznej wszyscy pierwszoklasiści złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły oraz zostali przez panią dyrektor pasowani na uczniów. Na pamiątkę tego bardzo ważnego dnia uczniowie otrzymali dyplomy oraz książki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat