Advertisement

PUK pograli w PING-ponga

ePiotrkowRegion Niedziela, 02 lutego 202058032
Około 100 osób uczestniczyło w kolejnym turnieju tenisa stołowego PING PUK jaki odbył się w sobotę w sali OSP w Uszczynie. W zawodach mogli wziąć udział przede wszystkim mieszkańcy Poniatowa, Podkałku, Uszczyna i Korytnicy (stąd część nazwy). Ale organizatorzy przygotowali też osobną kategorię dla osób z innych miejscowości.

Ładuję galerię...

Rozgrywki przeprowadzone były w 5 kategoriach wiekowych: dzieci do lat 10 (klasy 1-3), młodzież szkolna do lat 15 (chłopcy i dziewczynki - klasy 4-8), open - powyżej 16 roku życia (kobiety i mężczyźni). Największą liczbę zawodników zgromadziły te ostatnie rozgrywki (45). - Mamy bardzo duży przekrój wiekowy zawodników: od 7 do 70 lat. Starsze społeczeństwo daje przykład młodszemu – podkreślił Rafał Kulbat, prezes OSP w Uszczynie, współorganizator turnieju. – Chcielibyśmy jednak wreszcie przenieść turniej do hali sportowej. Cały czas zabiegamy u burmistrza aby – zgodnie z obietnicą – wybudował salę przy Szkole Podstawowej w Uszczynie. Jest już przecież pozwolenia na budowę – dodał prezes.

 

Jednym z bardziej doświadczonych uczestników turnieju (najstarszym) był  Karol Ferdzin, który kilka lat temu został zwycięzcą PING PUK. – Przyszedłem na dziko, choć byłem po zawale i wygrałem, ale teraz młodzież dominuje i mnie przewyższa - powiedział w rozmowie z nami.  

 

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody i wyróżnienia  w tym ekologiczne puchary z .. drewna. Imprezę zakończyło wspólne ognisko. Jak podkreślają organizatorzy czwarta edycja turnieju Ping Puk zakończyła się sukcesem zarówno organizacyjnym jak i sportowym.

 

WYNIKI:

 

Dzieci do 10 lat
1. Bartosz Jędrzejczyk
2. Igor Karczewski
3  Elżbieta Pietruszka


Młodzież szkolna (klasy 4-8)

dziewczęta
1. Nikola Kulbat
2. Julia Słomka

 

Chłopcy
1. Kamil Zając
2.Dawid Świstak
3 Michał Łągwa


Grupa open

kobiety
1. Julia Mikołajewska
2. Justyna Robak
3. Katarzyna Pietruszka


Meżczyźni
1. Szymon Zielonka
2. Artur Świstak
3. Marcin Matyjaszewski

Grupa gości
1.Damian Karliński
2.Bartosz Borkowski
3.Krzysztof Gamrot

 

 

 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)06.02.2020 16:01

z miasta mozna grac w takich rozgryfkach?

00


gość ~gość (Gość)02.02.2020 21:40

Super impreza. Do zobaczenia za rok !

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat