Advertisement

Ostatnie dni na zgłoszenie do X Festiwalu Wokalnego

Strefa FM Wtorek, 23 lutego 202112120
Zostały już ostatnie dni na przesłanie zgłoszenia do Festiwalu Wokalnego. W tym roku będzie to już jubileuszowa, 10. edycja. Całość odbędzie się pod hasłem "Najpiękniejsze są polskie piosenki", a organizatorem festiwalu jest Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie.
fot. MOK Piotrków fot. MOK Piotrków

- Zgłoszenia można dokonać jeszcze do 28 lutego wysyłając plik wideo z nagranym utworem i wypełnioną kartą zgłoszenia na adres mailowy MOK-u. Można tu skorzystać z darmowych platform do przesyłania dużych plików - wyjaśnia Tomasz Balcerek z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. - Uczestnikiem festiwalu można zostać w jednej z czterech kategorii wiekowych - szkół podstawowych klas I-IV i V-VIII, w kategorii szkół ponadpodstawowych oraz w kategorii dorosłych, czyli mogą to być wokaliści w wieku powyżej 19 lat.

 

Ze względu na obostrzenia sanitarne cały festiwal odbędzie się online i w takiej też formie należy nadsyłać zgłoszenia, a jury również online wybierze uczestników nominowanych do udziału w finale. Listę poznamy 12 marca.

 

To kiedy poznamy laureatów i kiedy odbędzie się finał organizatorzy uzależniają od sytuacji epidemicznej w kraju.

 

Regulamin festiwalu wraz z kartą zgłoszenia można znaleźć na stronach internetowych Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat