Odpowiedzą za rozkradanie ciągników

Policja KMP PiotrkówRegion Poniedziałek, 20 września 20216 3266
Policjanci z komisariatu w Sulejowie wspólnie z piotrkowskimi i opoczyńskimi funkcjonariuszami zatrzymali osoby odpowiedzialne za kradzieże. Przy współpracy z opoczyńskimi funkcjonariuszami dotarli do posesji, na której znajdowali się sprawcy. Ich łupem padły elementy maszyn rolniczych. Amatorzy cudzego mienia wkrótce usłyszą zarzuty.

Ładuję galerię...

Do kradzieży elementów ciągników rolniczych, doszło w Skotnikach w gminie Aleksandrów. Policjanci ustalili, że sprawcy poruszali się oplem, który nie posiadał tablic rejestracyjnych. Mundurowi po krótkim czasie od zgłoszenia wiedzieli już, że kradzieży dokonały osoby zamieszkałe w powiecie opoczyńskim. Ponadto, uzyskali informację jakie tablice rejestracyjne posiadała wcześniej corsa.

 

Przy współpracy z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Paradyżu, sulejowscy policjanci, dotarli do posesji, na której zaparkowany był opel wykorzystany w przestępczym procederze. Kilka godzin po zdarzeniu, kryminalni zatrzymali przestępcze trio. W pomieszczeniach mieszkalnych odnaleźli również skradzione elementy o wartości około 6 tys. złotych.

 

Po kolejnych ustaleniach, mundurowi dotarli do kolejnego mężczyzny, który mógł mieć związek z kradzieżą. Podczas przeszukania mundurowi u 43-latka odnaleźli myjkę ciśnieniową, której kradzież miała miejsce jeszcze w lipcu 2021 roku. Jej wartość oszacowana została na prawie 7 tys. złotych. Sprawcom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)21.09.2021 00:17

O pierdołach wspominacie, ale o tych od wyłudzanie 10 baniek dotacji na przedszkola i działania na szkodę woj. łódzkiego to już nie łaska ??
Wszystkie media o tym pisza tylko nie wy - coś mi tutaj nie pasuje ... zobaczymy czy cenzor przepuści komentarz

60


Raf ~Raf (Gość)20.09.2021 19:46

Dla przykładu łapę uciąć

20


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)20.09.2021 16:08

Oo już widać naszykowane fanty przy aucie.

20


Bobi ~Bobi (Gość)20.09.2021 12:18

Oni przy Sasinie to pikusie po co drążyć temat,jedni mogą drudzy nie mogą o co chodzi

46


Kazik ~Kazik (Gość)20.09.2021 15:06

Jak to mówią przykład idzie z góry tam kradną robią przewałki to i na dole nie tylko urzędnicy ale każdy bierze co się da. Patrząc na to wszystko ręce opadają do czego solidaruchy doprowadziły

44


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat