Advertisement
artykuł sponsorowany

Nowi legalni bukmacherzy - sprawdzamy opinie

Czwartek, 15 lipca 2021
W 2017 roku doszło do nowelizacji ustawy hazardowej, która całkowicie zmieniła oblicze polskiego rynku bukmacherskiego. Od tamtego momentu bukmacherzy działający na terenie naszego kraju potrzebują specjalnego zezwolenia Ministra Finansów, którego wydanie wiąże się ze spełnieniem odpowiednich warunków. Taka sytuacja spowodowała, że niemal wszystkie zagraniczne firmy wycofały się z działalności w Polsce. W ich miejsce powstało wielu nowych legalnych bukmacherów, którzy próbują swoją ofertą przekonać do siebie graczy zakładów bukmacherskich. U których nowych legalnych bukmacherów warto zagrać? Sprawdziliśmy opinię graczy i postaramy się przedstawić najciekawsze propozycje na naszym rynku.
Nowi legalni bukmacherzy - sprawdzamy opinie

 

Ilu legalnych bukmacherów działa w Polsce?

 

Liczba nowych legalnych bukmacherów w Polsce regularnie rośnie. Na rynku pojawiają się nieustannie nowi bukmacherzy, którzy swoimi innowacyjnymi funkcjami i atrakcyjnymi bonusami próbują przekonać do siebie klientów. Aktualnie w Polsce działa 15 legalnych bukmacherów, którzy spełnili wszelkie niezbędne wymagania, otrzymując tym samym licencję Ministra Finansów.

 

Oprócz atrakcyjnych bonusów i funkcjonalności bukmacherzy próbują różnymi sposobami przekonać do siebie graczy. Niektórzy stawiają na kontrowersyjne kampanie marketingowe. W tym przypadku można wyróżnić bukmachera BetX, którego ambasadorem został były pięściarz, a aktualnie postać medialna — Marcin Najman. Bukmacher działa już od wielu lat w innych zakątkach Europy. W Polsce swoją legalną działalność rozpoczął w maju 2020 roku.

 

Niektórzy bukmacherzy decydują się z kolei na organizację konkursów oraz dodatkowe profity dla swoich graczy. Przykładem może być kod bonusowy Fuksiarz. Dzięki niemu gracze bukmachera oprócz standardowego bonusu na start otrzymują dodatkowo, chociażby 3-miesiące subskrypcji Przeglądu Sportowego w prezencie. Kody promo tworzone z partnerami bukmacherów to często atrakcyjne korzyści dla graczy.

 

 

Nowi bukmacherzy - najlepsze bonusy na start

 

Wśród nowych bukmacherów na polskim rynku można wyróżnić dwa bonusy na start, które wydają się naprawdę atrakcyjne. Pierwszy posiada Superbet, który swoją działalność rozpoczął na początku 2020 roku. Drugi atrakcyjny bonus na start jest oferowany przez jednego z najnowszych bukmacherów na polskim rynku — Fuksiarz.pl.

 

Superbet dla nowych graczy proponuje grę przez tydzień bez ryzyka. Jeśli podczas pierwszych 7 dni gracz będzie miał ujemny bilans, to bukmacher zwróci mu ujemną wartość kwoty nawet do 500 PLN. Zwrócone środki podlegają 4-krotnemu obrotowi, co może lekko zniechęcić. Dodatkowo nowi gracze otrzymają bonus od pierwszego depozytu do 50 PLN. W przypadku drugiego bonusu obrót jest już tylko jednokrotny.

 

Fuksiarz.pl również postawił na cashback dla nowych graczy. W przypadku tego bukmachera jest to cashback 50% do 500 PLN. Czym wyróżnia się na tle konkurencji? Nie wymaga żadnego obrotu. W tej sytuacji, jeśli pierwszy zakład objęty cashbackiem zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzymuje określony zwrot środków, który może natychmiast wypłacić na swoje konto bankowe.

 

Najciekawsze promocje bukmacherów

 

Bukmacherzy oprócz opłacalnej oferty powitalnej, proponują graczom atrakcyjne promocje dla stałych użytkowników. Którzy z nowych legalnych bukmacherów posiadają najciekawsze promocje? Wiadomo, że jest to kwestia subiektywna, ze względu na odmienne preferencje każdej jednostki. Można jednak wyróżnić kilka pojedynczych promocji, które zasługują na szczególną uwagę.

 

Kolejny raz, warto spojrzeć na propozycję Fuksiarz.pl. Bukmachera jako pierwszy na polskim rynku wprowadził funkcję Early Payout. Dzięki niej gracz może rozliczyć zakład jeszcze przed końcowym gwizdkiem w meczu określonych lig piłkarskich. Jak działa funkcja w praktyce? Drużyna, którą postawiłeś na kuponie, obejmuje dwubramkowe prowadzenie. Fuksiarz rozlicza Twój zakład jako wygrany. Co, jeśli w spotkaniu padnie remis lub wygrają przeciwnicy? Taka sytuacja nie wpływa na rozliczenie. Po uruchomieniu funkcji Early Payout końcowy rezultat nie ma już znaczenia.

 

Interesującą ofertą jest także funkcja bukmachera Betters. Wprowadził on dedykowaną promocję na zakłady SOLO, zwane też pojedynczymi. Jak działa ona w praktyce? Gracz wybiera interesujące go zdarzenie, które chce obstawić. Następnie obok zdarzenia, któremu dedykowana jest promocja, pojawi się opcja “kontroferta”. Po jego kliknięciu w oknie pojawi się maksymalny kurs, za który można zagrać u bukmachera. Następnym krokiem będzie wpisanie kwoty zakładu. Taka propozycja zostanie wysłana do bukmachera w celu analizy. Zakład może zostać odrzucony, a środki zwrócone. Bukmacher może przyjąć promocyjny bet. Jest także szansa na pojawienie się innej propozycji kursu ze strony bukmachera.

 

Nowi bukmacherzy - gdzie warto założyć konto?

 

Rynek bukmacherski w Polsce daje coraz więcej możliwości. Nowi bukmacherzy, by wyróżnić się na tle konkurencji, wprowadzają atrakcyjne bonusy i promocje. Warto wybrać jednak bukmachera, który skupia w sobie różne funkcjonalności i da możliwie największą satysfakcję z gry. Według naszej opinii, miano jednego z najciekawszych bukmacherów w ostatnim czasie zyskał Fuksiarz.pl. Szybkie i rozbudowane metody płatności, atrakcyjne bonus na start, innowacyjne promocje i kompetentna obsługa klienta. Wspomniane cechy dały naprawdę dobry komfort gry i wpłynęły na pozytywną ocenę bukmachera.
 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat