Nowa sala gimnastyczna w Aleksandrowie

Region Wtorek, 28 września 202119536
Nowa sala gimnastyczna już cieszy uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Aleksandrowie.

- Główną ideą, jaka przyświecała nam podczas realizacji tego projektu, było zapewnienie dostępności dla dzieci, młodzieży oraz społeczności lokalnej do nowoczesnej infrastruktury sportowej. Mam nadzieję, że zarówno uczniowie, jak również mieszkańcy gminy będą aktywnie korzystać z nowo oddanej do użytku hali sportowej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pozyskania środków oraz budowy nowego, okazałego obiektu infrastruktury sportowej na terenie naszej gminy – mówił podczas oficjalnego otwarcia wójt Aleksandrowa Paweł Mamrot.

 

Gmina Aleksandrów na realizację zadania pn. „Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Aleksandrowie” otrzymała dofinansowanie udzielone przez Ministra Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Szkolnej Infrastruktury Sportowej w kwocie 1.734.100 złotych. Umowa na dofinansowanie tego zadania została podpisana 8 czerwca 2018 roku.

 

Całkowita wartość inwestycji to 4 218 564,08 złotych. Wykonawcą sali jest firma „REVBUD” z Torunia, która wygrała przetarg na budowę obiektu.

 

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: senator Rzeczypospolitej Polskiej – Wiesław Dobkowski, wicemarszałek Województwa Łódzkiego - Zbigniew Ziemba, wójt gminy Aleksandrów - Paweł Mamrot, sekretarz gminy - Dionizy Głowacki, przewodnicząca Rady Gminy Aleksandrów - Jolanta Rogozińska, sekretarz Dionizy Głowacki oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie - Renata Biegała.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wyborca 22 ~wyborca 22 (Gość)03.10.2021 12:13

Sekretarz gminy - Dionizy Głowacki od ponad roku ma już wiek emerytalny, a w kampania wyborczej zapowiadał że nie będzie startował na gospodarza gminy bo zaraz będzie odchodził na emeryturę.

20


tuptus ~tuptus (Gość)30.09.2021 18:50

fajna sala

20


Taki ~Taki (Gość)28.09.2021 22:49

Będzie śmigać jako weselna. Ta sala. Oczywiście.

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)28.09.2021 22:17

Czyli gdyby nie wyłudzenia na przedszkola to można by dwie takie sale postawić ??

30


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)28.09.2021 20:53

Przecież wielu lekarzy oficjalnie powiedziało, że jak osoba nie kicha, nie kaszle to ryzyko zarażenia jest żadne - maseczki powodują więcej zamieszanie niż pożytku- inaczej dawno by nie było wirusa, więc niech ktoś wreszcie zacznie wymagać od rządzących zdecydowanych, ale logicznych działań, a nie sztucznych zakazów itd.

30


Daska ~Daska (Gość)28.09.2021 19:35

Jak zwykle lans polityczny

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat