Nietrzeźwa 20-latka dachowała seatem

PolicjaOpoczno Niedziela, 12 września 202187666
Młodzi kierowcy po zdobyciu upragnionych uprawnień zapominają to, czego uczyli się podczas kursu na prawo jazdy i dość szybko tracą uprawnienia do kierowania. Przekonała się o tym 20-latka, która prawem jazdy cieszyła się zaledwie 2 lata.
fot. KPP Opoczno

W miejscowości Strzelce na drodze krajowej nr 12, 20-letnia kierująca seatem leonem, będąc w stanie nietrzeźwości, straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Szczęśliwie kobieta wyszła cało z opresji. Za spowodowanie kolizji kierująca została ukarana mandatem karnym. To nie wszystko. Policjanci, którzy ustalali okoliczności kolizji przebadali 20-latkę na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wykazało, że kobieta kierowała seatem mając w organizmie ponad 0,70 promila alkoholu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali kierującej prawo jazdy.

 

Sprawa kierowania samochodem pod wpływem alkoholu trafi pod ocenę sądu. Kobiecie grozi do 2 -lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dsa ~dsa (Gość)14.09.2021 10:26

zapatrzyła się w Beatę z Albatrosa , ty jedyna

30


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)12.09.2021 19:20

Bez przesady.Nic sie nikomu nie stało.

211


stefan ~stefan (Gość)12.09.2021 16:07

Nie ma kar dla tych pijanych bandytów za kółkiem.

152


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat