Nauczyciele docenieni w Wolborzu

ePiotrkowRegion Czwartek, 14 października 202121422
Dyrektorzy szkół i przedszkoli - zarówno publicznych, jak i prywatnych - z gminy Wolbórz wzięli udział w spotkaniu z burmistrzem Andrzejem Jarosem. Zorganizowano je z okazji Dnia Nauczyciela. Władze miasta wyraziły wdzięczność pedagogom za ich poświęcenie na rzecz dzieci i młodzieży.

Ładuję galerię...

W trakcie spotkania w Urzędzie Miejskim burmistrz w towarzystwie przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Klewina oraz sekretarz gminy Elżbiety Bijoch i skarbnika gminy Izabeli Midery, podziękował nauczycielom za codzienną pracę, życząc jednocześnie zawodowego spełnienia i satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

W spotkaniu wzięli udział dyrektorzy szkół podstawowych: Grzegorz Adamczyk z Wolborza, Anna Drozdowska z Golesz, Dorota Gieszcz z Komornik, Edyta Gajda-Gawryszczak z Proszenia, a także niepublicznych przedszkoli: Anna Jeżak oraz Nina Bogusławska-Kostanek.

 

Wszystkim nauczycielom w tym szczególnym dniu składamy najserdeczniejsze życzenia!


Zainteresował temat?

0

5


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)14.10.2021 15:47

Pensje dostają niemałe. Za co te nagrody???

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat