Najwięcej zgonów od połowy kwietnia

ePiotrkowŁódzkie Środa, 29 grudnia 2021394748
W środę (29.12.2021) w całej Polsce potwierdzono 15 571 nowych zakażeń COVID-19. Mamy też 794 przypadki śmiertelne, a to najwięcej od połowy kwietnia bieżącego roku. W województwie łódzkim mamy 999 kolejnych zakażonych. A jak wygląda sytuacja w Piotrkowie Trybunalskim, powiecie piotrkowskim i w okolicy?
fot.: freepik.com

W Piotrkowie odnotowano minionej doby 28 nowych przypadków COVID-19, jedna osoba zmarła. W powiecie jest 25 kolejnych zakażonych i trzy potwierdzone zgony.

 

W naszym regionie najwięcej nowych zakażeń (56) jest w powiecie bełchatowskim, gdzie trzy osoby zmarły. Najmniej potwierdzonych przypadków mamy na ziemi opoczyńskiej (13), z której pochodzi jednak aż 9 ofiar COVID-19. Poza tym 47 kolejnych chorych jest w powiecie radomszczańskim (2 zgony), a 34 w tomaszowskim (4 zgony).

 

Sytuację covidową wszystkich powiatów województwa łódzkiego przedstawia poniższa tabela:

 


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pandemiczna panda ~pandemiczna panda (Gość)30.12.2021 15:33

Trwa eksterminacja narodu poprzez skorumpowaną "służbę zdrowia" pod pretekstem fałszywej spreparowanej "pandemii". Takie są fakty i konowały dobrze wiedzą, że piszę prawdę, ale teraz mają mniej roboty, a kasy dużo więcej. Do tego nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje działania. Ot, taka łódzka afera "łowców skór", tylko na skalę ogólnokrajową. Hajs się zgadza, a ludzie przecież umierają "zgodnie z procedurami", więc formalnie wszystko jest jak trzeba. Nawet się nie buntują przeciwko przymusowym szczepieniom, bo i po co? Preparaty pójdą do zlewu, a glejt się wystawi - w tym środowisku ręka rękę myje.
A w radiu Strefa FM ostatnio produkował się niejaki Szułdrzyński, wielki zwolennik segregacji i zamordyzmu. Co dziwne, ze strony prowadzącego wywiad nie padły żadne istotne pytania. Wiem, że Marcin Cecotka to inteligentny facet (i taki jajcarz trochę), bo miałem okazję poznać Marcina dawno temu osobiście. Dlatego dziwi mnie, że nie potrafił tego "doktora" pozaginać pytaniami. A może nie chciał? Czy Marcina interesują fakty, czy podtrzymywanie mitu "pandemii"? Jaka jest dziś rola "wolnych" mediów?

102


Austria ~Austria (Gość)02.01.2022 09:57

Austriacki rząd zdecydował się w listopadzie na wprowadzenie całkowitego lockdownu oraz obowiązkowych szczepień od 1 lutego 2022 r.

12


Euro covid ~Euro covid (Gość)01.01.2022 18:01

Niemiecki europoseł liberalnej FDP Moritz Koerner zaproponował, by na banknotach euro znaleźli się założyciele firmy BioNTech Ugur Sahin i Özlem Türeci – mogunckiej firmy, która wyprodukowała pierwszą skuteczną szczepionkę na COVID-19. Na nowych banknotach powinny znaleźć się ważne europejskie osobowości, takie jak para założycieli BioNTech – powiedział gazecie „Welt am Sonntag" unijny parlamentarzysta. Jak dodał, ich praca uratowała życie milionom Europejczyków.Europoseł Koerner podkreślił też, że życiowa droga założycieli firmy z Moguncji na zachodzie Niemiec to „imponująca historia integracji, awansu, przedsiębiorczości, doskonałości naukowej i potencjału otwartego społeczeństwa imigracyjnego". Ugur Sahin i Özlem Türeci to potomkowie imigrantów z Turcji.
Producent szczepionek BioNTech zdołał w stosunkowo krótkim czasie opracować bazującą na technologii mRNA szczepionkę na koronawirusa, a po zakończeniu badań uzyskać pozwolenie na jej stosowanie.

12


The last straight ~The last straight (Gość)29.12.2021 16:11

A czym Ci biedni ludzie byli leczeni i czy w ogóle byli leczeni??? Prezydent RP 9 lipca br dostał rozwiązanie problemu pandemii i zgonów ale oczywiście on jak i reszta mają to gdzieś natomiast nachalnie propagują wstrzykiwanie jakiejś substancji o nieznanych skutkach długoterminowych nie biorąc przy tym żadnej odpowiedzialności! Raport NOP na stronie pzh doskonale pokazuje jakie cuda się po tym dzieją a to tylko niewielki odsetek zgłoszonych przypadków.

171


serduszko AA ~serduszko AA (Gość)30.12.2021 11:33

Kiedyś to się robiło szybki numerek, a teraz wchodzi nowa moda!!!!!!!
...Nauczycielka z Michigan podczas lotu na Islandię zrobiła szybki test na COVID-19. Okazało się, że jest zakażona i postanowiła poddać się izolacji... w łazience samolotu. Zamknęła się w ciasnym pomieszczeniu i spędziła tam 5 godz.
Kiedyś było jakby jakoś fajniej.

71


pryszcz ~pryszcz (Gość)30.12.2021 13:21

Jak się stać chorym na covid?
Trzeba zachorować np. na zapalenie oskrzeli, a potem iść do lekarza pierwszego kontaktu, który na siłę wyśle was na badania covidowe, chociaż nie jesteście w stanie wstać z wyrka. Potem sprawy potoczą się błyskawicznie; nie zgłosicie sie na badania i czekając na poprawę sytuacji w międzyczasie dostaniecie sms i pismo z sanepidu, że jesteście covidowcem, itp. itd.
I tak, bez ŻADNEGO badania staniecie się zarazą, która będzie wypełniać rządowe statystyki. Amen...

62


Kazik ~Kazik (Gość)29.12.2021 18:55

Służba zdrowia w obecnej chwili wcale ludzi nie leczy i POZ-ty trzeba omijać z daleka masz podejrzenie wirusa to szukaj zaufanego lekarza prywatnie nie będzie trefnych testów tak znajomy lekarz wyleczył kilka osób które znam z zapalenia płuc po chorobie przeciwciała każdy zrobił i były przeciwciała czyli mieli Covida.
Jak widać jak się chce to można każdego wyleczyć ale trzeba chcieć a tego w szpitalach nie robią na przykładzie osoby w mojej rodzinie poszli oficjalną drogą i niestety osoba nie żyje.
Co mówił minister Niedzielski w tv jak saturacja spada poniżej 90 % to dzwonić po karetkę.
W praktyce wygląda toi tak na przykładzie z rodziny karetka była owszem pani doktor bada dokładnie saturacja jes lekko poniżej 80 % ale lekarka z ironią mówi nie zabierzemy p. bo za dobry stan zdrowia.
Dobę później zabrali jak saturacja juz poniżej 40 % jest tka wygląda leczenie w publicznej służbie zdrowia w tym stanie 4 dni pod tlenem i do piachu bo chyba o to chodzi by jak najwięcej ludzi wykończyć i dalej straszyć społeczeństwo.
W większości społeczeństwo nie ma pojęcia co służba zdrowia wyprawia i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za błędy
W tym opisanym przypadku zaczęło się od zaszczepienia jednej osoby z domowników i osoba zaszczepiona zaraziła resztę domowników i osoba zmarła ale z braku pomocy ze strony służby zdrowia taka jest smutna prawda

112


kiedy ~kiedy (Gość)30.12.2021 15:25

kto ma leczyć ludzi ? jeżeli personel dostaje TAKIEEEEE pieniądze ze nie ma żadnego interesu w zakończeniu zarazy ,test -tlen-respirator-worek i kasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

50


salowy ~salowy (Gość)29.12.2021 15:55

W szpitalu w maseczce? Toż można zejść podczas snu na bezdech. Może stąd właśnie te wysokie wyniki.

71


wizja ~wizja (Gość)30.12.2021 10:46

Po nowym roku może wystąpić nowy wirus, który spowoduje, że straci się pracę ,kasę, dom i będziemy goli i weseli z miską ryżu.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat