Advertisement

Najubożsi mieszkańcy gminy Grabica otrzymają paczki

Strefa FMRegion Wtorek, 18 grudnia 201850425
12 ton żywności dla 800 rodzin - takie przedświąteczne wsparcie otrzymają mieszkańcy gminy Grabica w ramach unijnego programu pomocy żywnościowej dla najuboższych. W akcję zaangażowane są Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grabicy i Szydłowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Przyjazny Kąt".

Ładuję galerię...

- Rodziny, do których kierowana jest pomoc są kwalifikowane i weryfikowane przez pracowników GOPS. Muszą one spełnić kryteria dochodowe. W tym roku transport żywności objął m.in. sery, wędliny, mleko, ryby, powidła, herbatniki, warzywa, kaszę - wymienia Elżbieta Jóźwik, przewodnicząca stowarzyszenia "Przyjazny Kąt". Jak podkreśla, taka forma wsparcia od lat bardzo się sprawdza.

 

Paczki z żywnością będą rozdawane przez kilka najbliższych dni w magazynie, który udostępnił na ten cel Urząd Gminy w Grabicy. Akcja prowadzona jest we współpracy z Bankiem Żywności w Łodzi. W Grabicy odbywa się od kilku lat i obejmuje trzy transporty żywności rocznie.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)19.12.2018 08:45

Tak,ja muszę zapitalac w pracy a jak chcę to zmęczony muszę po 16 00 biegać w zatłoczonym markecie i sobie kupić jak chcę. A tam jak zwykle ustawi się kolejka narzekajacych że tylko tyle daja, gdzie co od drugiego jedzie wodą na kilometr. Sprawiedliwość

20


Ala{gość} ~Ala{gość} (Gość)18.12.2018 23:36

Czy tylko pomoc na święta ....po świętach można nie jeść ....,

12


gość ~gość (Gość)18.12.2018 21:43

Co to jest 12 ton.lipa

02


olo ~olo (Gość)18.12.2018 15:59

doprowadzili ludzi do ubóstwa ,to chcą się zrechabilitowac

24


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat